Краса

Який вибрати лак – сухий або рідкий?

Ви чули коли-небудь, що лаки бувають сухими і рідкими ? Маркетологи і технологи не дрімають, але в цьому випадку хоча б з користю. Сухими і рідкими їх прозвали майстра)) Відповідно на флаконах ви таких позначок не знайдете. Все визначається тільки розпиленням лаку, ну або підказками майстрів, які вже користувалися цікавлять вас лаком.

Сухий лак. Його розпорошення схоже з розпиленням аерозольного освіжувача повітря. Коли ви його розпорошуєте, то засіб виходить ніби з шипінням повітря і розпорошується великою хмарою, дуже легким, майже невагомим за відчуттями. Таким лаком ідеально фіксувати прикореневій обсяг, т. к. сухість лаку добре пушит волосся і не обтяжує їх завдяки легкості своєї структури. Тільки не забуваємо при цьому, що лаки – це лише засоби фіксації. Їх завдання закріпити те, що ви зробили. Тобто якщо ви хочете створити прикореневій обсяг, то якщо просто бризнути лаком, то такий обсяг протримається максимум хвилин 10. Обсяг потрібно спочатку створити (варіантів багато – фен, начісування, гофре, плойка). І вже створений обсяг ми фіксуємо лаком. Якщо ви захочете зафіксувати укладання по довжині волосся, то важливо не переборщити з таким лаком якщо волосся сухе. Сухість лаку може обернутися в цьому випадку підвищеної статикою волосся. Волосся просто будуть вставати дибки і почнуть електризуватися. Зате такий лак дуже добре зчісується, якщо вам потрібно виправити якусь деталь в зачісці. Таким лаком можна користуватися, якщо у вас не стоїть завдання монументально зафіксувати зачіску/ укладання або ви не любите відчувати міцний лак на волоссі. При цьому не забуваємо, що такий лак і утримувати форму укладання довго не зможе. Більшість лаків лінійки мас-маркет саме сухі. Лаки сухі, якими я працюю в галереї

Рідкий лак. Цього красеня раніше було не знайти в лінійках мас-маркет. Першим брендом, який приніс на наш ринок такий лак став Tresemmerussia (не реклама))) Це було виявлено майстрами, в т. ч. і мною при роботі зі всією лінійкою засобів фіксації, яка, треба сказати досить велика. Ліричний відступ – в

Зараз вже у багатьох брендах, представлених в мас-маркет можна знайти такий лак. Недавнім моїм випадковим відкриттям став цей красень від schwarzkopf (перше ). На даний момент це мій улюблений бренд в роботі (теж не реклама)))

У рідкого лаку завжди сталева хватка. Тому він ніби створений саме для локонів. В його основі більше води, при розпиленні він відчувається ніби ви бризкаєте водою з пульверизатора, тобто відразу відчувається більш важка структура. А ще він схожий за складом з цукровою водою, тому що дуже липкий на дотик. Прикореневій обсяг їм краще не фіксувати, т. к. він не пушит, а склеює волосся. Плюс ще з-за важкої структури об’єм волосся довго не протримається і швидко під вагою такого лаку буде спадати, в т. ч. і по довжині. Тому тут теж дотримуємося важливе правило – хорошого потрошку)) Так як це дуже міцний лак і він практично бетонирует укладання, фіксувати їм потрібно волосся коли ви впевнені, що переробити нічого не хочеться, бо на відміну від сухого лаку, рідкий вичесати дуже важко і можливо він буде при вичісуванні залишати вид жирного волосся з лупою. Але жоден сухий лак, навіть супер мега сильної фіксації не рівня рідкого в утриманні локонів на тривалий час!