Краса

Проблемна шкіра обличчя і способи з нею впоратися

Добрий день. Прості способи вилікувати проблемну шкіру. Почервоніння, розширені пори і схильність до запальних процесів – все це неприємне додаток до жирній шкірі. Ситуацію ускладнює також і неправильний підхід до вирішення даної проблеми. Проблемна шкіра обличчя і способи лікування проблемної шкіри.

Саме тому, і необхідно знати, як доглядати за жирною і проблемною шкірою, а також – як лікувати проблемну шкіру в разі необхідності.

Перш ніж приступити до самостійного лікування, необхідно насамперед відвідати кабінет косметолога для того, щоб визначити причину наявних неприємностей. Справа в тому, що часто причиною проблем з шкірою можуть служити вірусні інфекції, або навіть шкірний кліщ, а в таких випадках, одним лише домашнім лікуванням не обійтися.

Проблемна шкіра обличчя – способи лікування

Якщо причина інша

Є різні причини – неправильний догляд за шкірою, нездорове харчування, шкідливі звички, зайва вага і навіть недостатня активність можуть провокувати проблеми шкіри. У таких випадках, є можливість вирішити проблему раз і назавжди своїми силами. Розглянемо, список того, що необхідно для цього зробити.

  • Отже, першим ділом усуваємо внутрішню причину. Це означає, що необхідно переглянути своє харчування, і відмовитися від переїдання, жирної, смаженої, солодкої і іншої шкідливої їжі. Крім цього, важливо відмовитися від куріння і прийому алкоголю на час лікування. Також, подбайте про те, щоб нормалізувати свою вагу в разі необхідності.
  • Тепер необхідно правильно підібрати засоби для догляду. Їх можна придбати, або ж зробити самостійно. В щоденному догляді за проблемною шкірою необхідно двічі в день проходити три етапи – умивання, тонізування та зволоження. Повторювати ці дії необхідно саме в такому порядку, як вони написані. Спочатку, проблемна шкіра обличчя очищається, потім її треба тонізувати і тільки після цього нанести зволожуючий або захисний крем. Вибираючи засоби, важливо звертати увагу на рівень ph, і вибирати максимально наближений до природного – 5. 5. Всі кошти вибирайте однієї лінійки і одного виробника – так вони будуть доповнювати один одного. Не частіше 2 разів у тиждень робіть медовий пілінг. Необхідно використовувати саме мед. Він справляє протизапальний ефект, вбиває мікроби і грибки, а також звужує пори.
  • Також, важливо перед процедурою пілінгу робити протизапальні маски. Основою для маски можуть бути огірки, кефір, яєчний білок або ж рисовий відвар.

Народні засоби допоможуть в боротьбі за красу

Незалежно від того, наскільки ваша шкіра схильна до запальних процесів, допомогти можуть перевірені роками народні кошти. Відомі унікальні здібності дьогтю, ефективно боротися з закупоркою пір і схильністю до запалення.

Не обов’язково шукати дьоготь в чистому вигляді, адже сьогодні у багатьох магазинах і аптеках продаються бальзами і гелі на дьогті. Крім цього, дігтярне мило дуже ефективно допомагає позбутися від прищів на обличчі і тілі. Єдиний недолік цього продукту – різкий і не зовсім приємний запах.