Краса

Чому роблять лазерну епіляцію?

Відмінна тенденція, чи не правда?

Лазерна епіляція вже тривалий час користується популярністю. І це не дивно, адже, спробувавши один раз, зупинитися дійсно складно!

Давайте обговоримо основні переваги і те, що підкуповує дівчат

Наш дорогоцінний час.

Тільки подумайте, скільки часу ми витрачаємо на регулярне видалення волосся. Лазерне втручання може похвалитися тривалим терміном дії, повторний сеанс буде потрібно тільки через 2-3 тижні, а результати курсу будуть з вами завжди. Плюс мінімальний час проходження процедури. Сама процедура триває від 10 до 50 хвилин, в залежності від оброблюваної зони та їх кількості.

Зручність і відсутність хворобливих відчуттів.

Не потрібно стримувати біль – її не буде. Досить лягти, розслабитися і назавжди забути про порізах, подразненнях, врослого волосся.

Видимий результат.

велика частина волосся перестає рости зовсім. Все, що залишиться – зрідка ходити на підтримуючі процедури. Графік для всіх підбирається індивідуально.

Це вигідно.

Загальновідомий міф, що лазерна епіляція варто космічних грошей.

Якщо підсумувати всі кошти, які ви витрачаєте на інші способи видалення волосся і голитися, то здивуєтеся сумі, яку отримаєте. Ось тільки після курсу ЛЕ витрати зупиняться, а в інших випадках немає.

Впевненість у собі.

Всі, хто пройшов повний , помічають, що їх самооцінка і впевненість у собі зросли Нічого дивного! Адже шкіра тепер гладка 24/7.