Краса

За і проти: лазерна епіляція

“Ви назавжди забудете про волосках” – безсовісно пишуть в рекламі лазерної епіляції. “Всього за 5 процедур ваші ніжки придбають шовковисту гладкість! ” – нахабно запевняють майстри. Не всі звичайно. .

Лазерна епіляція – вже не рідкість, та і вартість дозволяє запросто скористатися цією послугою. А чи варто?

По-перше, якщо ви зважилися на лазерну епіляцію, не чекайте гладкої шкіри через 5 процедур. Будь-який адекватний майстер вам скаже, що потрібно МІНІМУМ 8-10. Після цього вам доведеться приходити 1-2 рази на рік для підтримки ефекту. Якщо ви вирішили, що вам це підтримка не потрібно, то через 4-5 років ваші волосся безсоромно будуть повзти звідусіль .

По-друге, коли вам кажуть, що ви забудете про бритви, то це теж брехня. Коли ви починаєте робити лазерну епіляцію, то, навпаки, стаєте активним користувачем бритви. Ніякі інші методи для видалення волосся використовувати не можна. Відразу після процедури волосся починають активно рости якийсь час. Після курсу в 10 процедур, ви на якийсь час дійсно забудете про бритви, але не назавжди.

По-третє, деякі салони пропонують в один сеанс робити кілька зон зі знижкою. Звичайно цим можна скористатися, але врахуйте, що активність росту волосся на кожній зоні індивідуальна. В той час, як ви вирішили зробити лазер на бікіні, волосся на ногах ще зовсім не готові.

До речі кажучи, є салони, що пропонують самостійно робити собі лазерну епіляцію. Вони просто в перший сеанс навчають вас і пускають у вільне плавання. Спокусливий цінник кричить, що ви повинні зайти в гості. . БІЖІТЬ! Біжіть якомога далі від такого салону. Він знімає з себе всю відповідальність за події в кабінеті. У процедури багато нюансів, ігноруючи які, ви довго не побачите результату. Залишите в два рази більше грошей, а результат буде “ну такий собі”.

Які переваги у лазерної епіляції?

  • Після 8-10 процедур волосся насправді практично не залишається, після 4-ої процедури вони стають менш помітними, але ще є.
  • По вартості виходить так само, як і шугарінг, але з урахуванням, що в майбутньому потрібно буде робити рідше, навіть дешевше.
  • Немає врослих волосків.

Перші апарати для процедури сильно відрізняються від сучасних. Якщо раніше процедура була ефективна тільки для білошкірих брюнеток, то зараз можна знайти і для смаглявих блондинок. Так і не так болісно проходить процес, деякі апарати взагалі безболісні.

Вирішувати вам – треба чи ні. Переваги безумовно є, але будьте готові до того, що доведеться ходити цілий рік, а то і півтора на процедури і швидкого ефекту не буде. На всі процедури для однієї зони у вас піде близько 30 тисяч.

Єдиний варіант заощадити – знайти найдієвіший і новітній лазер, який скоротить кількість процедур. Не скупіться на досвіді майстра, від цього теж багато залежить, наприклад, доріжки, які недосвідчений може пропускати.

Ви пробували цю процедуру? Що вас зупинило або сподвигло?