Краса

Навіщо люди купують це в магазині: мій рецепт кавового скрабу для тіла з ароматом апельсина, виходить не гірше магазинного

Але сьогодні буде не звичайна стаття для мого канал. Я покажу вам, як я роблю вдома кавовий скраб для тіла з ароматом апельсина і виходить він не гірше магазинного.

Взагалі я перепробувала купу всіляких скрабів для тіла і кава мені подобається найбільше. Він делікатно очищає шкіру, дарує відчуття гладкості і м’якості. А який чудовий аромат.

В магазині такий скраб коштує дорого і я дійсно не розумію навіщо люди купують це в магазині, коли можна зробити самим. Вийдуть вже точно не гірше, а може навіть і краще магазинного.

Насамперед нам знадобиться кава. Проста, мелена із супермаркету. Я заздалегідь його відварюю, сам кави звичайно ж випиваю, а ось гущу зсипаю у скляну чашечку.

Коли в чашці подкапливается приблизно 2-3 столові ложки гущі я додаю до неї пару крапель ефірного масла апельсина для аромату і не багато води. Крім приємного запаху скраб набуває ще й зволожуючі властивості за рахунок масла.

Насправді ефірне масло можна додати будь-який на ваш смак і колір. Я додаю апельсинове тому, що воно на мою думку чудово бадьорить, піднімає настрій, тонізує шкіру і дуже приємно пахне.

Скраб я роблю зазвичай в душі на вологу, розпарену шкіру. Наносити намагаюся по окремих частинах тіла, починаючи з ніг. На ноги йде найбільше часу. Масажними рухами я розподіляю скраб протягом 5-10 хвилин. Потім вже переходжу на руки і тіло.

Після такої спа-процедури шкіра неймовірно м’яка і має просто приголомшливий аромат.