Квіти

Каланхое – квітучий квітка для південного вікна

Давайте познайомимося ближче.

Моє ім’я перекладається з китайської як живородний. Так, серед нас є такі представники, зокрема листяний сорт Дегремона, у якого дітки ростуть по краю аркуша і падаючи в землю перетворюються на дорослу рослину. Але я не такий) Я квітучий представник цього сімейства, размножаюсь живцюванням і рясно кольору протягом усього року.

Дружелюбність: з кожною людиною знайду спільну мову, якщо мене поселити на південному або західному вікні.

Невибагливість : абсолютно невибагливий. Все, що потрібно – багато сонячного світла і трохи води раз на тиждень.

Шкідливість: можу вередувати, якщо після цвітіння мене не обрізати або зробити це неправильно, тоді не буду цвісти, буду витягуватися і стану негарним.

Де готовий оселитися: квартира, офіс, будь-нежитлове приміщення, люблю дитячі, спальні, кухні. Я компактна рослина, мої яскраві квіти будуть доречні в будь-якій обстановці.

Рівень імунітету: досить високий, хворію рідко, але мене треба берегти від борошнистого червця – це мій ворог №1.

Знайти мене можна в квіткових магазинах протягом усього року.

Хвалюся: у мене дуже багато відтінків: червоні, білі, рожеві, малинові, оранжеві, з переливами, а також ми ділимося на сорти, квітучі махровими і не махровими квітами. Кольором практично весь рік, без утоми.

Особисте прохання: я ставлюся до сімейства сукулентів, тому при поливі тримайте себе в руках.

Смакові переваги: чудово поглинають універсальний грунт, буду радий землі для кактусів і сукулентів. До добрив ставлюся рівно – дасте, добре, не дасте – переживати сильно не буду.

Залишилися питання по догляду за мною? Задавайте їх у коментарях, ставте лайки та підписуйтесь на канал, щоб не пропустити статті про інших зелених жителів планети, готових прикрасити ваше житлове або робочий простір.