Родина

Чи зобов’язана жінка готувати? Думка сучасних дівчат і хлопців

По мережі розлетівся кумедний ролик, в якому чоловік приготував своїй дружині вечерю і запитав “А коли ти почнеш вже готувати? “. На що була відповідь: “А навіщо? Якщо ти це вмієш? “. І дійсно, навіщо?

В шок повалили коментарі до відео, дівчину ображали і говорили, що вона нікчемна дружина. І тут мимоволі виникло запитання – Чому в 21 столітті, коли жінка працює і стежить за дітьми, її як і раніше оцінюють за рівнем господарності? Чому ніхто не захоплюється кількістю книг, які вона прочитала, а пирогами, які вона приготувала?

А що говорять чоловіки з цього приводу?

Вони розбилися на два табори: ті, хто вважає, що готування – це прямий обов’язок жінки і ті, хто вважає, що дівчина не зобов’язана це робити.

Якщо говорити відверто, вважають, що дівчина повинна готувати в більшості ті чоловіки, які не вміють самі за собою стежити. Виправдовують це фразою “А навіщо нам тоді дружина потрібна? “

Є ті, хто вважає, що це просто хороший додатковий навик, який може бути як у чоловіка, так і у жінки. І ніхто не зобов’язаний це робити проти своєї волі.

Михайло Боярський в одному інтерв’ю розговорився і розповів, що не особливо пишається успіхами доньки в роботі, так як вона повинна займатися сім’єю. Ну що ж, кожен має право на свою думку.

Чого хочуть самі дівчата?

Тут теж немає однозначної думки. Але все частіше з’являються дівчата з категорії “нічого не хочу робити і працювати не буду”. Вони на повному серйозі вважають, що головне призначення жінки – просто радіти життю. Ні готувати, ні працювати – ніякого вкладу у відносини з партнером.

Комусь готування приносить задоволення, комусь заподіює масу дискомфорту. Ми не наполягаємо на тому, що повинно бути так чи по-іншому. Нам цікаво почути вашу думку,