Родина

Дружина пішла з-за одкровень перед мамою. Чому не потрібно ділитися з мамою спільними проблемами

Часто руйнуються благополучні сім’ї з-за зайвої відвертості одного з подружжя.

Мудрі люди кажуть: «Щастя любить тишу».

Але як не ділитися проблемами з рідною матір’ю?

Давайте розбиратися в тому, як знайти баланс між батьками і власною сім’єю, відносинами з дружиною.

Чоловік завжди з мамою

Дуже часто трапляється, що, виростаючи, хлопчики допомагають не тільки своїй сім’ї, але і намагаються надати підтримку батькам.

У деяких випадках, подібна підтримка йде з перекосом.

Наприклад, мій друг 37-річний друг на стільки піклується про свою маму, що легко забуває про своїх рідних і відправляється в інший кінець міста, щоб забрати маму від гостей.

Хоча у його мами є чоловік, який міг би взяти на себе роль чоловіка. Але, з якоїсь особливої причини, зробити йому це не вдається (через лінь, відсутності грошей тощо відмовок).

Чому дружина ображається?

Нерідкі випадки, коли чоловік занадто відвертий з матір’ю. Він готовий викласти їй всі свої проблеми, розповісти про труднощі у стосунках з дружиною. Повірте, в більшості випадків це не призводить ні до чого хорошого.

Навпаки, мати, як найближча людина своїм дітям, буде всіляко оберігати, прагнути захистити їх інтереси. Тому дружина завжди буде ворогом.

У ситуації з моїм другом, він розповів мамі, що дружина не готує, прагне бути у всьому першою, так і не доглядає за ним.

І тепер він пожинає плоди своїх праць: при будь-якому зручному випадку свекруха все висловить невістці, сказавши, що не варто звалювати на плечі її сина занадто багато, адже він і так втомлюється на роботі.

Намагайтеся убезпечити себе від батьків

Сепарація – найкраще, що придумали. Важливо вчасно відійти від батьків і жити самостійним життям. Тільки в такому випадку вам вдасться зберегти нормальні стосунки з дружиною і власними дітьми.

Ніхто не говорить про те, що необхідно відмовитися від батьків. Важливо розставляти пріоритети, не бути чоловіком своєї матері.

Якщо ви зможете навчитися відстоювати свої особисті кордону з батьками, то проблем у сім’ї не буде виникати. Крім того, вам буде набагато легше жити і вибудовувати відносини з мамою і татом.