Краса

Як використовувати філлер для волосся. В чому його перевага

Філлер – засіб, призначений для відновлення волосся. Вхідні в його склад активні речовини проникають в стрижень волосся і відновлюють їх зсередини, надаючи їм блиск і гладкість.

Філлери необхідно використовувати у випадках, якщо волосся сухе і ламке або сильно пошкоджені хімічною завивкою, забарвленням. Або коли кінчики волосся сильно січеться.

Застосування

Філлер підходить для догляду за волоссям в домашніх умовах. Ефект помітний відразу ж після його використання. При його покупці слід враховувати довжину і густоту волосся.

Перш, ніж використовувати філлер, треба ретельно помити голову спеціальним добре очищує шампунем. Після миття кондиціонер і бальзам використовувати не варто. Після цього волосся треба висушити.

Засіб виливаємо в посуд, але не металеву і в співвідношенні 1 : 1 додаємо воду. Перемішуємо до кремоподібного стану, щоб воно добре наносилося на волосся. Наносимо по всій довжині волосся, при цьому не змащуємо шкіру голови і коріння волосся. Тримаємо 20 хвилин. Для посилення ефекту голову закутуємо рушником. Після закінчення цього часу змиваємо теплою водою без використання шампуню. Розчісуємо дерев’яної гребінцем.

Ефект від філера тримається 2 – 3 миття. Для одержання здорових блискучих волосся, поліпшення їх зростання, для захисту їх від шкідливих факторів навколишнього середовища використовувати філлер слід курсами. Курс становить 3 – 4 застосування філера. Філлер використовувати 1 раз на тиждень.

Плюси використання філера

Використання філера має безліч плюсів:

  • Доступне засіб;
  • Швидкий результат після його застосування;
  • Відновлює структуру волосся;
  • Волосся легше розчісується, добре укладаються;
  • Захищені від шкідливого впливу навколишнього середовища.

Докладніше про те, як правильно застосовувати філлери, які види філлеров для волосся бувають, і яку користь вони можуть принести – читайте в нашій . Підписуйтесь на нас, діліться думкою в коментарях. І, звичайно ж, не забувайте піклуватися про своє здоров’я та красу разом з нами!