Кохання

Розставання не вирішить ваших проблем у відносинах. Йти потрібно правильно – рекомендації психолога

Думаю багато хто з моїх читачів бували на даному етапі – розставання. Звичайне і навіть звична будь-якій людині. Не подобається партнер? Просто йдеш і все.

Здається просто і логічно. Але пізніше починаються нові відносини з тим же підходом. Потім ще. І до безкінечності. Можна сказати, що людина в пошуку себе і своєї пари.

Це проблема. І пов’язана вона саме з виходом з відносин. А вірніше з неправильним доглядом.

90% чоловіків і жінок вважають, що, закінчивши ці відносини, можна сміливо починати новий етап. Мовляв, всі минулі проблеми моментально зітруться. Але немає. Ми так влаштовані, що будь-яка подія минулого, залишається з нами назавжди.

І якщо щось упустити, то проблеми будуть накопичуватися як сніжний ком. З кожним роком все більше і більше. А починалося з чогось маленького. Щось не так сказали чи невеличке непорозуміння.

Якщо цього не розібратися, не зрозуміти причину, то будь-які стосунки у вас підуть крахом.

От чи зможете ви вирішувати завдання з вищої математики, без шкільного матеріалу? Сумніваюся. А чи легко це засвоювалося? Немає.

Це досвід, який ми купуємо докладаючи зусилля.

З чого все вирішили, що відносини це випадковість? Це такий же процес, така ж наука.

Будь союз буде певним досвідом, але не завжди правильним. В цьому і різниця. Потрібно засвоїти, що пішло не так, як уникнути, хто винен.

Причому питання з підступом, перевірка на чесність і об’єктивність. 80% скажуть, що винен був їхній партнер. Але так не буває. Хіба що в якихось виняткових випадках.

Вина завжди на обох. Причому з перевагою в свою сторону. Як би важко це не визнавалося, але це факт.

Взяти ту ж математику, там так само два учасника. Учень, вчитель або книга (матеріал). Природно пояснює відіграє важливу роль, але не таку значущу, як усваивающий матеріал.

На простих прикладах все легко і очевидно, але спроектувати на своє життя не виходить. Всім хочеться бачити в цьому випадковість, а не закономірність.

Як піти правильно?

  • По-перше, з холодною головою. Не треба тікати на емоціях. Сіли, обговорили, вирішили. Це здоровий і нормальний підхід. Тікають тільки дівчата, дорослі люди вміють знаходити вихід.
  • По-друге, без образ. Тримаючи образу на колишніх, ми несемо це в собі. Рано чи пізно це виллється в щось серйозне в нинішніх відносинах або в майбутніх. А нерідко і у всі блокує будь-яке бажання.
  • По-третє, з добром. Ніхто не просить залишатися кращими друзями. Але зберігати доброзичливі і довірливі стосунки цілком реально.З ким буде приємніше почати зустрічатися: з людиною, яка обзиває і ненавидить колишню або з тим, хто пам’ятає про неї щось хороше, але відноситься як до минулого етапу.

Це не складно. Дану пам’ятку варто роздрукувати і слідувати їй все життя.

Можливо багато хто не зрозуміють цю фразу, але вона досить глибока і розкриває всю дійсність:

Немає більш поганої людини у відносинах, ніж ми самі.

Варто про це задуматися. Перекинути відповідальність можна завжди, це легко. А от вирішити і зробити своє життя краще складно. Лише одиниці розуміють і готові працювати над собою, а не над партнером.

Відноситься це до обом полам, тому я не акцентував увагу на комусь конкретному.