Спорт

Пілатес або стретчинг. Що ефективніше розслабляє?

Я впевнена, що ви чули про цих двох методах раніше.

Є реальні відмінності між цими двома практиками?

Чи варто включати в свої тренування розтяжку і пілатес?

У чому різниця між стретчингом і пілатесом?

Можна стретчинг розглядати, як окремий вид тренування?

Для значної частини людей стретчинг і пілатес – дві дуже схожі дисципліни. Однак насправді, навіть якщо у них є спільні риси, вони сильно різняться, особливо з точки зору методу.

Основні переваги Пілатесу

Пілатес – це комплекс рухів і вправ, які глибоко зміцнюють глибокі м’язи, які утримують скелет.

Таким чином, за своєю суттю це практика, спрямована на зміцнення м’язів. Звичайно, метод Пілатеса на цьому не закінчується, тому що він дуже комплексний.

Він також багато в чому впливає на дихання і психічну рівновагу. Таким чином, практикуючи метод Пілатес, ви отримаєте:

Кращу концентрацію: щоб зміцнити глибокі м’язи, вам знадобиться велика концентрація.

Хороший контроль над своїм тілом: начебто так не буває, добре відчувати всі частини свого тіла не завжди виходить. Займаючись пілатесом, ви вчіться відчувати і концентруватися на своїх рухах. Немає нічого краще, щоб повернути собі володіння своїм тілом.

Покращується стабільність: зміцнюючи м’язи корпусу, ви поліпшите стійкість і поставу в цілому. Відмінний засіб від болю в спині.

Збільшення гнучкості: це не головна перевага пілатесу, то все ж є деякі вправи, пов’язані з розтягуванням м’язів.

Коротше кажучи, пілатес, безумовно, щадний вид фізичного навантаження, але він глибоко зміцнює м’язи у всьому тілі. Сумлінно виконані руху дадуть вам гарне відчуття печіння в м’язах.

Ваш силует стане більш підтягнутим і пружним, але, перш за все, ви повністю усвідомлюєте своє тіло.

Нарешті, додавання дихальних вправ дозволить вам зосередитися на собі і відпустити і без того напружену повсякденне життя.

Відкрийте для себе всі переваги пілатесу, спробувавши спеціальну програму!

Основні переваги розтяжки

Ой, так то там розтяжка! Скільки людей нехтують розтяжками, які вважають її «не ефективною».

Однак, якщо ми трохи відхилимося від теми і мети зниження ваги і спалювання калорій, переваги розтяжки будуть численними. Це самостійний вид фітнесу, який заслуговує на трохи більшої уваги.

Тому, будь ласка, РОЗТЯГУЙТЕСЯ.

Основна мета вправ на розтяжку – розслабити м’язи і надати їм більшу еластичність.

Навіщо це треба і в чому користь?

Все просто, щоб дати можливість м’язам відновитися і зняти напругу, який чиниться на суглоби. Таким чином, включивши кілька хвилин розтяжки в свою спортивну програму, ви:

Придбайте гнучкість: більше мобільності, більше комфорту в русі, словом, ліки від недуг сидячого способу життя.

Поліпшити поставу: стретчинг і пілатес в цьому плані дуже добре доповнюють один одного: один зміцнює м’язи, інший розтягує їх, щоб знайти ідеальну поставу, без болю.

Зменшіть біль: болі ніколи не бувають дуже приємними. Іноді це навіть заважає нам провести звичну тренування. Щоб розслабитися і зняти м’язове напруження, немає нічого краще, ніж невелика розтяжка.

Зменшите ризик отримання травм: зробивши ваші м’язи більш гнучкими, їх стійкість до навантажень і несподіваним різким рухам буде набагато вище, що дозволить вам краще захиститися від травм.

Таким чином, і розтяжка, і пілатес благотворно впливають на поставу, але діють по-різному. Один обволікає і зміцнює, а інший розслабляє та заспокоює.

Виграшна комбінація для насиченим і повноцінним тренування. Крім того, ці два види фітнесу дуже доступні як з обладнання (воно, часом, не потрібно), так і по інтенсивності.

Стретчинг і пілатес – два дуже хороших виду фізичної активності

Вибір того чи іншого методу буде залежати виключно від ваших цілей:

Схуднення: розтяжка і пілатес не призначені для витрачання великої кількості калорій, але пілатес, який активно і глибоко зміцнює м’язи, швидше за все, виправдає ваші очікування.

Підвищення тонусу: більшою мірою підійде пілатес, який є відмінним способом набрати вагу і підвищити тонус завдяки вправам по зміцненню м’язів.

Розслабтеся: на цей раз віддаємо перевагу розтяжці. Це більше схоже на розслабляючий перерву, щоб подбати про себе і очистити голову.

Силові вправи: витрата енергії і інтенсивність зовсім не в дусі розтяжки. Розтяжка – це м’який тренажерний зал, призначений для розслаблення. З іншого боку, пілатес, навіть якщо це досить спокійний метод, певні варіанти силової роботи м’язів існують і можуть виправдати ваші очікування з точки зору енерговитрат.

Ці дві практики досить добре доповнюють один одного, щоб створити ідеальну тренування.

Переваги об’єднання цих практик

Один готує м’язи до зусиллю, інший опрацьовує її поглиблено. Обидва засновані на принципі концентрації, дихання і контролю.

Головною перевагою об’єднання цих практик є, звичайно ж, повна робота над тілом і розумом, але не тільки.

Тренування допоможе поліпшити рухливість суглобів і поставу, які часто є причиною болю в спині або суглобах. Виграшна комбінація, що дозволяє вам користуватися всіма перевагами тренування незалежно від вашого рівня.

За допомогою такого роду занять ви можете без проблем займатися тілесними практиками кожен день.

Сподіваюся матеріал був Вам корисний. Ставте лайк, ділитесь з друзями . Всім добра!