Діти

Батьки-невдахи закладають в дитини світ, в якому він буде страждати і терпіти невдачу за невдачею, біль за болем…

Маленька дитина не знає, який він. Він не знає, який світ навколо нього.

Саме батьки є тими людьми, на яких він може спиратися, на кого може сподіватися і кому можна довіряти. Дитина починає жити з питаннями в своєму серці: «Який я? », «Який світ навколо мене? », «Що можна зі мною і світом робити? ».

І батьки починають пояснювати дитині, якою він, знайомлять його з самим собою. Дурні батьки переконують дитину, що він дурний. Батьки, що не відбулися у житті, у яких не вийшло реалізувати себе, кажуть, що у нього нічого не вийде, і він не відбудеться в життя. Батьки, які не вміють любити, кажуть, що кохання немає, і що люди не вміють любити. Батьки, злі на світ, пояснюють, що світ навколо злий. Батьки-песимісти пояснюють, що світ негативний, і нічого крім негативу немає. Батьки, які упустили багато можливості у своєму житті, переконують, що можливостей у світі не існує. Батьки, які нічого не робили, щоб поліпшити своє життя, розповідають, що в цьому світі нічого змінити не можна. Батьки, які не могли створити гармонійні стосунки, переконують, що гармонійні стосунки неможливі. Батьки, які не вміють спілкуватися, переконують, що спілкуватися не з ким, і люди нецікаві, з ними нема про що поговорити. Не мають друзів переконують, що дружби немає. Тривожні і живуть в страху батьки дають установку, що світ небезпечний і страшний, і він – тільки зло.

Успішні і вдалі, що реалізувалися себе батьки говорять дитині все навпаки. Вони розповідають і переконують його, що світ сповнений можливостей, світ прекрасний і красивий, що в ньому легко можна досягати цілей і реалізувати свої мрії та бажання. У цьому світі можна любити і бути щасливим. Можна випробувати багато радості і заробити стільки грошей, скільки хочеться. Що легко реалізуватися, коли знаєш свої бажання. Що можна вибирати ту роботу, яка дуже подобається, і стати цій сфері професіоналом. Що світ прекрасний, в ньому величезна кількість можливостей. Такі Батьки пояснюють, що помилки – це зовсім не страшно, що без помилок не буває і успіху.

Вони показують дитині, які в ньому є таланти, і вчать користуватися ними. Вони підтримують всі його починання, і він таким чином вчиться підтримувати сам себе, він розуміє, що так робити можна і потрібно. Що собі можна довіряти і себе можна слухати. Батьки піклуються про дитину і говорять, що про його народження вони мріяли і дуже його чекали, і він відчуває, що він потрібен у цьому світі, що його люблять і їм дорожать, і він відчуває себе важливою частинкою цього світу, він посміхається і щасливий, що його люблять, і ця любов його наповнює і надає підтримку у всій його життя. Батьки обіймають дитини, і він вчитися таким чином обіймати своїх майбутнього чоловіка і дітей. Саме батьки закладають в дитині всі його почуття і його внутрішній світ, способи, якими він буде дивитися на себе і інших людей, як він буде ставитися до інших і що отримувати з ними у взаємодію. Саме у батьків дитина навчається, що з собою робити і що робити в світі – пропити себе, прокурить або реалізувати і виконати всі свої мрії, побачити всі прекрасні місця світу, отримувати задоволення у відносинах.

Батьки-невдахи закладають в дитини світ, в якому він буде страждати і терпіти невдачу за невдачею, біль за болем. По-іншому бути не може, такі батьки не можуть навчити чомусь іншому, тому що в їх досвіді цього поки немає. От якщо це з’явиться, то так.

Успішні батьки вчать дитину успіху і любові, щастя та здобутків. Гармонійно живуть батьки вчать гармонії автоматично.

Батьки можуть говорити все, що завгодно, але навчають не слова, а їх досвід і прожите життя. Батьки, які не живуть своїм життям, навчать тільки того, як своїм життям не жити. Адже по-іншому вони не вміють.