Успіх

Як начаклувати собі нову роботу, кар’єрне зростання і матеріальне благополуччя

Вітаю, друзі!

Сьогодні незвичайна тема поста тема магічна. . . «Як начаклувати собі гроші, нову роботу, кар’єрне зростання і матеріальне благополуччя».

Багато людей, я знаю, захоплюється езотерикою, а деякі навіть і магічними практиками, техніки яких, як правило, беруть в Інтернеті і цим роблять велику помилку, і зараз розповім чому.

Я звернулася до одного Відьму – Світлані, з проханням дати моїм передплатникам хороший (правильний), але при цьому простий ритуал для успішного працевлаштування.

Вийшла я на Світлану через Дзен, Світлана веде свій блог на Дзен «Відьмині замітки» (26 тис. абонентів), посилання на блог в кінці посту.

У процесі нашого спілкування, з’ясувалося, що Світлана моя колега, це було приємною несподіванкою ЈСветлана HR – директор по персоналу, досвід у підборі персоналу більше 20 років, за освітою клінічний психолог. Так само, невід’ємна частина життя Світлани практична магія та допомогу людям.

Тему поста я вибрала для того, щоб просто розважити вас, моїх улюблених читачів.

А якщо ви «в темі», то можливо це буде для вас корисним.

Чому погано використовувати магічні техніки, які знаходяться у відкритому доступі в Інтернеті.

Тому що, в кращому разі, вони просто не спрацюють. У гіршому – Вам прилетить великий запотиличник від Вищих Сил, так як дані техніки дуже спотворені і деформовані. І може вийти, як у пісні А. Б. Пугачової: «хотів праска, слон вийшов раптом».

Світлана детально розповіла і навела приклади, чому не можна користуватися техніками з Интерента.

Світлана люб’язно поділилася нескладним ритуалом, який допоможе знайти роботу з відповідною зарплатою або отримати гроші.

Особливість цього ритуалу полягає в тому, що можна замовити Посаду –Зарплату, все що потрібно. Тобто умови ставить сама людина і все буде виконано.

Світлана переконана, що цей обряд абсолютно безпечний і спрацьовує для всіх. Не спрацює він тільки в одному випадку – якщо на людину є реально негатив, який закрив йому дороги. Тому спочатку чистка, потім ритуал.

І так інструкція.

Чаклунський ритуал на місяць. Знайти роботу з відповідною зарплатою або отримати гроші.

Потрібно строго слідувати інструкції!

Атрибутика:

  • Чистий аркуш паперу (без ліній і клітин)
  • Ручка або олівець
  • Не глибоке або краще плоске блюдце або залізна тарілка
  • Лавровий лист (важливо: цілі, не ламаного листя) – 7 штук
  • Свічка зеленого кольору (краще парафінову, не воскову, важливо: свічка повинна бути повністю зеленого кольору, а не тільки вкрита зеленою оболонкою. Важливо: свічка без гострих кутів, не квадратна. )
  • Ароматичне масло (на вибір: сосна, розмарин, м’ята, герань, пачулі, сандалове дерево, евкаліпт, грейпфрут, неролі, іланг-іланг. Можна купити кілька і змішати їх по 3 краплі або 7 крапель).
  • Голка будь-яка, можна шило.
  • Купюри будь-якого номіналу: 50, 100, 500 рублів.

Інструкція:

  1. Проводиться в перші три дні молодого місяця, включаючи саме молодик (тобто на 4-й день зростаючої місяця вже пізно).
  2. Сядьте обличчям на схід. Візьміть підготовлене блюдце. Візьміть аркуш паперу і напишіть заздалегідь обдумане і сформульоване бажання.

Наприклад: «Отримання нової посади Керівника відділу постачання» або «Знаходження нової роботи або одержання якоїсь суми грошей і т. д.

Після чого, поставте від цього стрілочку вниз (дивись малюнок) і малюємо символ того, що ви написали – якщо запросили гроші, то малюємо знак долара, євро, рубля – дивлячись у чому просили.

Потім ще раз малюємо стрілку вниз, і пишемо своє ім’я, можна ПІБ.

Приклади того, як писати бажання. Рекомендації Світлани.

3. Після чого лист з бажанням покладіть на підготовлену тарілку, зверху цього листа покладіть 7 лаврових листів.

4 Візьміть свічку, змастіть ароматичним маслом. Після чого, візьміть голку (шило), і ту ж саму схему намалюйте на свічці, що і на листочку.

Схематично це виглядатиме ось так (малюнок Світлани):

5. Після нанесення на свічку схеми, поставте свічку поверх лаврових листочків, які лежать на аркушику з вашим бажанням.

Після цього запаліть свічку, і промовте 7 разів.

“ВІД ТЕБЕ ДО МЕНЕ ГРОШІ (ВКАЗАТИ ТЕ, що ВИ НАПИСАЛИ) ТЕЧУТЬ, ВСІ МОЇ ФІНАНСОВІ БІДИ ПІДУТЬ. Я ОТРИМАЮ (. . ), НЕ ПІЗНІШЕ НІЖ ЗАСЯЄ НА НЕБІ ПОВНИЙ МІСЯЦЬ” ТАК БУДЕ ТАК! “

Можна теж саме проговорити 7 разів при нанесенні символів на свічку. Потім можна запалити свічку і проговорити ще 7 разів.

6. Свічка горить до тих пір, поки повністю не згорить. На це можуть піти добу або день, дивлячись яку свічку ви купите. Тому, важливо розрахувати свій час. Подгадайте так, щоб ви нікуди не поспішали.

7. Під час горіння свічки, ви можете займатися своїми справами, розмовляти, тільки намагайтеся ні з ким не сваритися і не допускати негативних емоцій. Можна поправляти її, поправляти так, щоб усе згоріло. Парафін буде розливатися по блюдця – це нормально. Свічка згорить, підпалить аркушик паперу і лавровий лист. Все згорить чи залишиться небагато – нічого страшного. Під час горіння ніхто крім вас не повинен підходити до свічки. І краще б взагалі ніхто крім вас не бачив, робіть у своїй кімнаті. Якщо свічка згоріла, а щось не догоріла під нею, підпаліть ще раз.

8. Далі берете будь-яку грошову купюру – 50р, 100р, 500р – звертаєте трубочкою, можна край промокнути в расплавившемся парафіні і склеїти краю трубочки, щоб не розкрилися. Трубочку робіть теж товсту. Берете ложечку і поки парафін ще не застиг, збираєте все з блюдця (можна руками якщо хочете) – і запихаєте в грошову трубочку. Збираєте все. Якщо розкривається, можете перев’язати зеленою ниткою.

Далі залишаємо на кілька хвилин трубочку-купюру на блюдце, щоб вклалося все. Склеїлося. Потім можна покласти в мішечок або хусточка (не темного кольору, краще зеленого) і носити з собою (в сумці або портмоне).

Якщо купюра розкривається, можете перев’язати її зеленою стрічкою або ниткою.

ПРОТЯГОМ 2 ТИЖНІВ ВИ ОТРИМАЄТЕ ТЕ, ПРО ЩО ПРОСИТЕ.

Ритуал повністю збалансований і гармонійний. Він безпечний.