Родина

Справжній чоловік. Хто це? Частина 2

У першій частині цієї статті (початок тут: ). Ми підійшли до питання: хто такий справжній чоловік? І якими якостями він повинен володіти. Прийшли до висновку, що поняття «справжній чоловік» дуже суб’єктивно і залежить від конкретної людини або групи осіб.

Перед написанням цієї статті, я на цю тему посерфил чоловічі журнали, форуми матусь і гілки спілкування незаміжніх жінок. Ознайомився з багатьма, часто діаметрально протилежними судженнями. Причому, не тільки між ресурсами з чисто чоловічою або жіночою аудиторією (що здавалося б логічним), але і між групами жінок різних віків.

Так, наприклад, багато молоді незаміжні жінки прообразом справжнього чоловіки бачать чоловіка, нехай і старше себе, але який не втратив «легкості» в думках і вчинках. Отакого, зрілого байкера: брутального, волохатого, захопленого своїм хобі. Який не пасує перед побутовими незручностями. Сьогодні він п’є пиво і з’ясовує у барі відносини «за все хороше, проти всього поганого». А завтра, за велінням своєї лівої п’ятки, схоплюється на залізного коня і мчить у химерну даль, за новими враженнями! Тобто, на думку деяких, не піддався прозі життя, не розтратив заряд романтизму в душі і здатний на ВЧИНОК.

Для сімейних же матусь, у яких у дитини ріжуться зубки, а завтра потрібно сплатити черговий переказ за іпотеку – це однозначно, ЛУЗЕР. Тут в аптеку за маззю треба терміново тікати, і на роботу йти і принести грошей, а він, вчора пиво жер і бився в барі (перепив, всю ніч провів у «травмі» – зашивали розбиту голову, з роботи звільнили за прогул). Сьогодні ж, взагалі, скочив на залізного коня і звалив в туман. Разгребай все сама!

Та й вік чоловіків впливає на уявлення «чоловічих якостей». Поки молодий: «ти, вчора в залі, вичавив 180 від грудей! ? Круто! Справжній мужик! ». Трохи постарше: «Че вчора було, коли я відрубався? Ще литрушку розчавили! ? Круто! Справжні мужики! » Ще старше: “Як справи? Новий філіал відкриваєш! ? Беху на Лексус поміняв, а дружині на День Народження новий Порш подарував! ? Круто! Справжній мужик! «`.

Іншими словами, розуміння життя ще дуже часто залежить не лише від суб’єкта, але і від ситуації, віку та інших факторів.

Але все ж, якщо підсумувати результат мого серфінгу в інтернеті на тему пошуку характеристик «справжнього чоловіка», можна скласти такий список:

· Сильний

· Вольовий

· Сміливий

· Цілеспрямований

· Самодостатній

· Відповідальний

· Розумний

· Добрий

В різних джерелах, кожен з пунктів цього списку дуже барвисто і детально розписується, наводяться обґрунтування в. на мій погляд всі ці міркування, ні що інше, як просте «бла, бла, бла». Тобто: загальні визначення «ні про що». Будь-яка з цих характеристик застосовна не тільки до чоловіка. Що, жінка не може бути вольовою? Може! Повно прикладів. А самодостатньою? Так, запросто!

Багато сучасні жінки, цілком успішно займаються бізнесом; єдиноборствами і важкою атлетикою, підтягуються на перекладині, даючи фору багатьом чоловікам. Особливо, диванним спортсменам або чемпіонам по підняттю келиха з пивом. Про розум, відповідальність і доброту я і зовсім мовчу.

Дорогі Читачі і Читачки! Змушений зупинитися і розділити замітку на кілька частин. Не бийте сильно , я тільки починаю писати на Яндекс. Дзен і, хочу донести свою інформацію до якомога більшої кількості людей (а інакше – навіщо писати! ? ). Але, для того, щоб алгоритми Дзена радили текст нового автора читачам, а не задвигали її «в темний підвал», є обмеження на оптимальну кількість символів в одному тексті, і я вже перейшов верхню межу. Продовження здезь:

Ще хочу зазначити, що я хлопець злегка амбітний і мені дуже важливий результат того, чим я займаюся. Іншими словами, мені, як авторові хочеться, щоб моя праця був затребуваний. І Ви мені можете в цьому посприяти, так як на популярність тексту впливають підписки, лайки і коментарі. Якщо моя замітка була Вам цікава, не вважайте за працю: підпишіться або поставте лайк. Це суттєво вплине на рейтинг і читабельність каналу. До швидкої зустрічі!