Кохання

«Ревнує – значить любить?» пара одкровень про чоловічої ревнощів, які протвережує

З чим у вас асоціюється любов? Звичайно, з пристрастю, з яскравими емоціями, з усякого роду божевіллям. . . Багато пані не представляють взаємин без почуття ревнощів. Для них союз з чоловіком, який не відчуває до неї ревнощі, стає прісним, чи що, нецікавим. . . А вже якщо ревнує, влаштовує сцени на кшталт бразильських серіалів, рве на собі волосся і кров кусає губи, коли вона лише скоса гляне на іншого, то, стало бути, життя вдалося. І пристрасть ще вирує в такому союзі. Однак, вважають, що не варто сприймати чоловічу ревнощі, як приємний бонус відносин і радіти такого прояву почуттів. І ось чому.

Ревнощі – ознака недовіри і власної недостатності

Патологічна ревнощі – ознака психічних хвороб у чоловіка. Коли здорова молода людина обирає собі кохану, то він їй довіряє. Значить не підозрює її кожну секунду в тому, що вона здатна на зраду.

Крім того, чоловік, який ревнує, безсумнівно страждає заниженою самооцінкою. Тобто він настільки вважає себе негідним жінки, що абсолютно точно впевнений: йому скоро знайдуть заміну.

Ревнощі – це завжди відсутність довіри до свого партнера. І це сумно, погодьтеся, коли вас вважають неправдивою і стервом.

Ревнощі – можливість зберегти близькість

Зараз мова не про фізичний, а про духовної близькості між партнерами. Саме в той момент, коли вона виникає між чоловіком і жінкою вони обидва стають дуже вразливими. Ця близькість ніби оголює всі наші слабкі місця, а значить, у них нашому партнеру найлегше завдати болючого удару. Патологічний ревнивець має життєву установку: «Довіряти не можна нікому! », тому, постійно контролюючи свою улюблену жінку, він буде намагатися захистити самого себе.

Ревнощі – можливість уникнути близькості

Він вразливий, адже причина – дитяча травма відкидання. Він так боїться бути в цих відносинах знову відкинутим, що буде використовувати ревнощі, як інструмент для захисту.

У будь-якому випадку, патологічна ревнощі партнера – дуже серйозний сигнал для жінки. І якщо чоловік ревнує, то це зовсім не означає, що він вас якось по-особливому любить. Він страшенно не впевнений в собі і в вас, а значить в його житті абсолютно немає гармонії. І всі ваші клятви у вірності тут марні, просто його в дитинстві «недолюбили», а значить він все життя так і буде прагнути всіма силами звертати на свою скромну персону увагу і «видирати кігтями» належну йому любов.

Що робити?

1. Кордони

В першу чергу окресліть межі своїх взаємин з представниками сильної статі. Про свою позицію повідайте коханому. Визначте у своїй парі, що саме допустимо, а що ні у взаєминах з чужими чоловіками і жінками.

2. Стоп, агресія!

Якщо все ж ви порушили ці самі кордони, будьте готові до справедливих претензій. Однак, не допускайте по відношенню до себе словесної або фізичної агресії.

3. Спілкування

Частіше обговорюйте свої взаємини, обговорюйте його почуття, приділяйте більше часу своєму чоловікові. Тільки так він зможе відчути себе більш впевненим. Якщо ж ваш партнер на діалог не йде, а сцени ревнощів тривають, то завжди є можливість спільного походу до психотерапевта.