Кохання

Помилки при розставанні, перестаньте їх робити

Як тільки ви вирішите припинити відносини, важливо уникати помилок. Не робіть життя складніше, чим вона повинна бути.

Коли справа доходить до точки у відносинах, може бути важко керувати своїми емоціями. Тим не менш, необхідно попрощатися з партнером, який погано підходить або з якихось інших причин не доповнюють те, до чого ми йдемо і прагнемо в житті.

Розставання ніколи не бувають легкими

Вступаючи в нові відносини, ми не плануємо невдачі та отримання поганого досвіду. Однак невдачі трапляються, і нам вирішувати, як з ними впоратися.

Незважаючи на те, що ми можемо когось любити, це не означає що ми можемо добре підходити один одному у відносинах. Важливо, що коли ми усвідомлюємо це, наше завдання – припинити це в ім’я вищого блага. Проте це складно, і до цього слід підходити з особливою обережністю.

По собі скажу розрив може пройти гладко або хаотично. Вибір у кінцевому підсумку залежить від нас, а так само від дій, які вирішимо зробити у своєму житті і житті вашого партнера.

Помилки

Итакс начнемс, можна сказати є правильний і неправильний спосіб закінчити відносини. Якщо ви хочете зберегти дружбу у майбутньому або просто хочете закінчити відносини ввічливо, то врахуйте наступні помилки, які вам слід уникати, якщо тільки ви не хочете зробити все набагато гірше.

1. Примус до дружби

Примус до дружби до того, як ви обидва заспокоїтеся і будете готові рухатися далі, – це жахлива помилка, яку роблять багато людей при розставання з партнером. Коли ви повертаєтеся до дружбу, але при цьому все ще сумуєте по комфорту в стосунках, це створює п’янкий відвар, який збиває з пантелику почуття, в яких ми намагаємося розібратися.

2. Ставити крапку

Хоча ми, безумовно, повинні ставити крапку у стосунках, коли щось закінчується, але не завжди це так. Іноді люди йдуть, не пояснюючи нам ніяких вагомих причин. Якщо вони роблять це, то ми повинні знайти спосіб примиритися з цим, щоб рухатися далі.

3. Соціальні мережі

Одна з найпоширеніших помилок розставань – це моніторинг . Якщо ви пережили розрив за останні 10 років, ви, ймовірно, перегорнули профіль колишнього/ой, щоб побачити, як він/вона живе і з ким вони зустрічаються. Це небезпечно і викликає тільки безліч негативних почуттів і «а що, якщо? » ці думки, заважають зцілення.

4. Пастка самотності

Такі відносини душераздирают і сильно засмучують життя. Це може бути така струс, що ми втрачаємо перспективу і починаємо вірити у всяку хрень, яка віддаляє нас від самих себе. Одна з таких брехні – пастка самотності . Потрапляючи в цю пастку, ми починаємо думати про такі речі, як: «Я буду один назавжди, тому ці стосунки не склалися». Це не тільки неправда, але і серйозна помилка, яка може знову штовхнути вас у не ті стосунки.

5. Рожеві окуляри

Ваш розрив змусив вас згадати всі «хороші часи», які у вас були з партнером? Це велика помилка, оскільки вона змушує вас забути про погані часи та про всі труднощі, які були. Замість того, щоб зациклюватися тільки на те веселощі, яке ви отримали зі своїм партнером, згадайте, що вони змусили вас відчувати, коли ви сварилися, або як вони розбили вам серце своєю брехнею і невірністю.

6. Падіння в істерику

Скотитися в істерику ніколи не є хорошою ідеєю. Хоча це емоційно складні розмови і переживання, істерика тільки погіршить ситуацію і зробить набагато важче знайти спокій. Важливо зберігати ясний розум, коли маєш справу з таким поворотом у своєму житті, як розставання.

7. Поширення чуток

Коли розрив – не ваша ідея, може виникнути спокуса помститися людині, який заподіяв вам біль. Однак поширення чуток – одна з найгірших речей, які ми можемо зробити. Намагаючись зруйнувати їх життя, ми фактично руйнуємо довіру до себе. Ми також можемо ображатися на себе і створювати масу непотрібної драми, яка лише ускладнює і без того складне життя.

8. Руйнування соціальних кіл

Ви коли-небудь ламали свої загальні соціальні кола після розриву відносин? Або з усіх сил намагалися створити ситуації, на яких друзям довелося вибрати сторону? Несправедливо ставити загальних близьких таким чином, і несправедливо просити їх вибрати сторону.

9. Повернення

Можливо, найгірша помилка, яку ми можемо зробити, коли справа доходить до розлучення – це повернення. Відкат назад відбувається, коли ми повертаємося до колишнього після того, як перервали стосунки. Це небезпечно, тому що ускладнює наші почуття і заважає прийняттю рішень.

Як правильно розлучитися з кимось.

Коли настав час закінчити справу, важливо, щоб ми робили це з повагою і увагою до всіх учасників. Розставання доставляють дискомфорт і хворобливі. Вкрай важливо, щоб ми закривали відносини як можна обережніше, якщо тільки ми не хочемо опинитися в епіцентрі чуток, пліток і домислів.

1. Робіть це особисто, а не публічно

Коли ви будете готові порвати з ким-то, вам потрібно мати достатньо поваги, щоб зробити це особисто. Вам потрібно повідомити цю новину лицем до лиця, щоб бути впевненим, що не буде непорозумінь.

2. Будьте чесними

Складні розмови завжди незручні для всіх учасників. Як би там не було, важливо, щоб ви як і раніше зосереджувалися на тому, щоб бути чесним і співчуваючим один одному, щоб ви могли дістатися до місця, де ви обидва будете щасливі. Не соромтеся слів і не залишайте місця для інтерпретації. Якщо все скінчено, нехай все буде скінчено і відверто скажіть один одному факти.

3. Дайте собі час подумати

Розставання не закінчується словами: «Все скінчено». Це аж ніяк не так, це лише перша фаза процесу, який у сукупності може зайняти кілька днів або тижнів. Ви не зав’язали стосунки відразу і, ймовірно, не вийдете з них так само(особливо якщо у вас є діти або іпотека). Ви повинні дати собі час, щоб спланувати і з’ясувати, що буде далі.

4. Припиніть всі контакти (шанобливо)

Навіть якщо ви і ваш партнер розлучаєтеся в хороших відносинах, важливо на час перервати контакт, щоб ви могли отримати повний перерву і, отже, повне заспокоєння. Навчитися жити поза відносин може бути непросто. Близькість до колишнього партнера тільки каламутить воду і робить життя ще більш складною. Припинення всіх контактів – єдиний спосіб почати все з чистого аркуша.

5. Не дозволяйте собі відступати

Безумовно, відступництво – одне з найгірших речей, які ви можете зробити, коли справа доходить до припинення відносин. Коли ви повертаєтеся, ви знову відкриваєте емоційні нариви і всі старі спогади. Це створює складні ситуації, очікування і викривлене уявлення про те, що насправді відбувається.

Підіб’ємо підсумок. . .

Є правильний спосіб розлучитися з ким-то і неправильний. Коли ми впадаємо в істерику або перетворюємо наш розрив в публічне справу, ми отримуємо великі неприємності і складні негативні емоції, які здатні зруйнувати все наше щастя. Уникайте помилок і знайдіть найкращий спосіб припинити стосунки, як тільки зрозумієте, що всі прийшов кінець вашим відносинам.

Якщо цей час настав, проявіть до іншого людині достатньо поваги, щоб зробити це особисто. Однак не принижуйте їх, роблячи це публічно або перед людьми, яких ви обидва знаєте. Це особиста справа.

Розкажіть їм, що ви відчуваєте, але робіть це з добротою і співчуттям. Розставання болісно для всіх учасників, робіть це якомога м’якше, ми відверті і чесні в тому, що ви відчуваєте і чого хочете (не звинувачуючи іншої людини).