Пропонуємо ознайомитись з рядом товарів від бренду Ranger, які вже заслужили повагу та визнання від наших постійних покупців. Ми завжди прагнемо, щоб наша продукція відповідала високим стандартам якості та була зручною в користувані. Також ми вивчаємо попиту українських споживачів, які віддають перевагу комфорту, простоті дизайну та довгим строкам експлуатації. Сподіваємось, що наведені нижче позиції, які вже знову з’явилися на складі, знову отримають високі оцінки у поціновувачів нашого торгової марки.

Крісла для відпочинку у відпустці, для риболовлі чи тусовки у колі добрих друзів.

 

Ми пропонуємо багато різноманітних туристичних крісел для відпочинку і риболовлі. Крісла-шезлонги цих двох моделей, є дуже популярними серед наших покупців: Ranger FS 99806 Rshore Green – оливкового відтінку та модель Ranger FC 750-052 – червоно-чорного. Тому, усі прихильники нашого бренду чекають оновлення на складі, як тільки ці товари швидко розкуповуються. Крісла розкладаються швидко та просто – тому їх зручно брати на пікнік, на відпочинок біля берега річки чи моря, а також для відпочинку біля дачі. Це спеціальні професійні моделі для користування на риболовлі. Адже у таких кріслах-шезлонгах комфортно довго сидіти біля водойми та спостерігати за поплавком. Також підлокітники мають отвір для стакану чи термосу. Перевозити розкладні крісла можна у компактному вигляді та у спеціальному тканинному футлярі з ручками. Передні частини крісла посилені додатковими трубами, що зміцнюють конструкцію у місці найбільшого навантаження. Сталева частина крісел не має гострих кутів. Родзинка червоної моделі  FC 750-052 – фіксування спинки в трьох позиціях. Це, ймовірно, актуально для тих випадків, коли кріслом користуються кілька членів родини чи друзі з різним фізичними параметрами.

Компактне крісло-трансформер для професійних рибалок – Ranger FC-95200S RA 2206

 

 

Дана модель вже при першому погляді дивує тим, як у ній поєдналася простота форми та функціональність! Стримані кольори, анкоррозійні матерали, купа потрібних відділів, без яких не мислима вдала рибалка. З правого боку – перпендикулярно приєднана коротка стільниця, що є аналогом столика – навіть з отвором для склянки! З лівого боку карман на кілька відділів – дійсно багато потрібних речей можна тут розмістити!  Сидіння та спинка виконані з цупкої тканини, а рама – з алюмінієвої труби діаметром Ø 22 мм. Чи повірите ви чи ні, але уся конструкція цього рибальського крісла здатна витримати вагу до 16-кг. Ще хочемо звернути вашу увагу на ніжки, які не можуть занадто вгрузати у ґрунт берегу, бо перехресні відрізки труб одночасно тримають вагу людини, що сидить й не допускають вгрузання крісла. Складається  крісло зі столиком у кілька рухів – головне при цьому запам’ятати їх послідовність. Тканинні підлокітники і кишені можна знімати, бо  вони на липучках.