Запрошуємо на цікаву подію цієї весни – проведення чергової виставки Activ Expo Fest «Рибалка. Полювання. Туризм». Подія проходить у столиці України з 5-го по 8-е березня 2020-го року за адресою – м. Київ, МВЦ, Броварський проспект, 15.

Усі любителі активного відпочинку і туризму зможуть знову зануритись у неймовірну атмосферу ділових презентацій, несподіваних розіграшів, корисних призів, майстер-класів. Щороку в цій виставці приймає участь понад 300 компаній, що пропонують надзвичайно цікаві товари для риболовлі, далеких мандрів, сімейного відпочинку. Отже, запрошуємо усіх, хто віддає перевагу активному способу життя, завітати і до нашого стенду.

УВАГА! Щоб ознайомитись і асортиментом нашої продукції, підходьте до СТЕНДУ № 609, що розміщений приблизно у центрі експозиції виставки.

На попередніх двох виставках 2018-го та 2019-го років до виставкового комплексу завітали відвідувачі у кількості більше 60 000 чоловік. Ми раді відзначити, що наш стенд користувався неабиякою популярністю, бо ми, як завжди, радуємо прихильників нашого бренду вельми широким вибором товарів для туристичної сфери.

У цьому році ми підготували для наших відвідувачів сюрприз. Крім зразків нашої продукції, буде вперше проведений розіграш призів. Щоб прийняти участь у ньому і мати шанс отримати корисні речі для риболовів чи для відпочинку на природі, відскануйте QR-код. Цей код, так званого швидкого реагування, дозволить щасливчикам отримати жадану та якісну річ від тм Ranger.  Шановні туристи, риболови, мандрівники-романтики, поціновувачі екстремального  чи родинного відпочинку, чекаємо вас у гості на нашому стенді.

До відома не лише відвідувачів виставкового міроприємства, а й партнерів по бізнесу – ми детально будемо розповідати про можливість продавати наш товари для туристів та риболовлі за умовами дропшиппінгу. У ці дні ви можете отримати професійну консультацію наших менеджерів, детальний прайс та добре вивчити  асортимент. Ми відкриті до співпраці для «дропшипперів» будь-якого рівню. Та бажано підготувати для нас стислий матеріал щодо подальшого розміщення інформації про нашу продукцію. Власники інтернет-магазинів чи оптові продавці – приходьте, ми чекаємо на вас. Наші пропозиції однозначно будуть цінними та взаємовигідними.

На стенді нашої компанії будуть представлені гарячі новинки та товари, що належать до топу продажів. Рекомендуємо вам звернути увагу на них у першу чергу:

1. Коропові крісла з подовжувачем для відпочинку і риболовлі . Завдяки пристосуванню у передній частині розкладного крісла, його можна перетворювати у складачку. Таким чином, власник цих меблів отримує ще більше  комфорту та зручності для відпочинку ніг та всього тіла.

2. Палатки Ranger EXP, що дивують своєю практичністю. Цей  намет розроблений у вигляді трансформеру. Швидко складається та має усе для ідеального проживання під час подорожей у лісі чи біля моря.

3. Також ви зможете випробувати наші мобільні розкладачки для туристів. Це – необхідна річ у арсеналі будь-якого любителя пориболовити, отримати розслабляючий релакс на пляжі чи навіть на дачі. Розкладачки зручно вмощуються у наметах або на відкритому просторі. Зрозуміла система складання і розкладання.

Вже більше 12-и років ми працюємо над створенням розкішних умов активного відпочинку для окремих ентузіастів, що відпочивають на природі чи для сімейних пригод. Власники бізнесу чи окремі відвідувачі  зможуть самі оцінити якість і доступність цін бренду Ranger. Ви отримаєте відповіді на всі питання щодо співпраці. Головний координатор на стенді – Сімонов Сергій.