Як швидко рання весна перетворюється в спекотне літо. З’являється бажання якомога більше часу проводити на свіжому повітрі, на природі. У парках і скверах, на набережній і пляжах міста видно компанії, відпочиваючі на травичці.

Приємно, що люди стають більш цивілізованими – після себе все прибирають, щоб можна було прийти в це місце завжди і отримувати задоволення. Все більше відпочиваючих користуються зручними наборами для пікніка, де є все необхідне – тарілки, склянки, виделки, ложки, ножі, а також дошка для оброблення та навіть пакети для сміття. Ось це і є «культурний» відпочинок!
Дачники вже давно високо оцінили складні стільці і шезлонги фірми Ranger, які весь сезон забезпечують затишок і комфорт на ділянці. Як гриби серед саду виростають павільйони з москітними сітками. Тут, в тиші заміського маєтку, можна пити ранкову каву, всією сім’єю обідати, зустрічати гостей і навіть залишатися спати під захистом навісу.


Компанії Ranger приємно повідомити, що гойдалки для саду знову з’явилися в продажу. Хто не встиг купити садові гойдалки «Релакс», «Ганеша», «Emotiv» або «Dragon» в розпал ажіотажу – ласкаво просимо на інтернет майданчики наших партнерів, адже вигоду від співпраці з нами оцінили багато кращих інтернет майданчиків країни. І нам, як вендору і власникам бренду, приємно бачити нашу продукцію у всіх куточках країни.