Вы можете обговорити це з нашим фахівцем:

Шелег Геннадій
ТОВ фірма “Навігатор” м.Дніпро, вул. Кедріна, 66
(050) 453-09-45 – MTC
або пишіть на info@nvg.com.ua

МЫ ЗАТЕЛЕФОНУЄМО ВАМ

Перевірений бренд, 5-ти річна гарантія.


З радістю повідомляємо, що наша компанія піклується про ваш комфорт, про серйозну економію: 30-50% при користуванні твердопаливними і електричними котлами опалення. Ми пропонуємо встановити тепловий акумулятор. Що він собою являє?
• Це бак, завдяки якому Ви витратите на багато менше дров, брикетів, вугілля або електроенергії (в залежності від того, який у вас котел).
• Ємність дозволить об’єднати в одну всі системи опалення, якими Ви користуєтеся (наприклад, сонячні батареї і опалювальні котли).
• Крім того, Ви будете постійно мати гарячу воду.
• З нами працюють багато партнерів, для прикладу можете подивитися опис нашої продукції на

https://rozetka.com.ua/seller/daiko_store/?section_id=150072

Ми не посередники. Ви можете подивитися як реально ми виробляємо наші баки.
Подивіться відео про виробництво нашої продукції:

У ситуації з електричним опалювальним котлом зазвичай використовується економний режим день-ніч. З теплоаккумулятором цю економію можна використовувати з ще більшим ефектом – вночі він заряджається, а вдень ​​Ви витрачаєте збережене тепло для опалення.
Для максимально ефективної роботи котла на твердому палеві ідеально, якщо він працює на всю міць. Тепловий акумулятор збереже надлишки, які не витратить опалювальна система, але при цьому дасть можливість отримати максимальну кількість тепла від повного згорання палива. А це гарантує економію палива не менше 30 відсотків. Що важливо, немає необхідності відразу підкидати паливо в котел, адже ще кілька годин система опалення буде працювати на накопиченому теплі.
Гарячою водою можна забезпечити будинок або офіс як в опалювальний сезон, так і в літню пору – достатньо раз або два на тиждень протопити котел.
ДЛЯ НАШИХ ПАРТНЕРІВ, ЯКІ ВЖЕ ПРАЦЮЮТЬ З НАШИМИ ТОВАРАМИ ДЛЯ РИБОЛОВЛІ, ПОЛЮВАННЯ І ТУРИЗМУ, ПАМ’ЯТАЙТЕ – МИ ЗАБЕЗПЕЧИМО ОПТОВІ ЦІНИ ТАКОЖ ПО НАШОМУ ІНШОМУ НАПРЯМКУ: КОНДИЦІОНЕРИ ВІДОМОГО БРЕНДУ DAIKO І ТЕРМОАКУМУЛЯТОИ ЦЬОГО Ж БРЕНДА.

На всі Ваші питання будемо раді відповісти в зручному для Вас режимі.