🍎🍐🐟 Сушити овочі чи рибку, гриби чи фрукти, а потім смакувати цим усім у холодну пору року? Як простіше та легше це все заготувати, не використовуючи електроенергію? Пропонуємо сушарки з сітки, які розроблені спеціально для того, щоб з максимальним комфортом робити сушені заготовки для себе та своєї родини.

 

 

Кінець літа та початок осені – гаряча пора для усіх господарів, що заготовляють на зиму овочі, фрукти, овочі, лікарські трави та, звичайно ж, рибку. Спекотне літо, наче підказує, що не треба використовувати зайву електроенергію чи газ, коли ми консервуємо літні продукти чи вкладаємо їх у морозильну камеру. Простий та перевірений часом спосіб засушування смаколиків – це просте вирішення зберегти користь від натуральних продуктів. За допомогою сушіння на свіжому повітрі ми можемо брати тепло від сонця безкоштовно. А в холодну пору із вдячністю смакувати сушкою, таранькою та духмяними грибочками. До того ж, такий спосіб збереження літнього врожаю значно економить не лише суми за комунальні послуги, а й час та зусилля наших старанних господарок. Якщо навіть 30-50% того, що вродить у саду, на городі, збереться в лісі чи вловиться у річці  буде заготовлено у підвісних сушарках, то ви побачите велику вигоду від цього. Авжеж, не усі продукти можна таким чином зберегти, але точно значну їх більшість.

Торгова марка Ranger пропонує стильні та компактні підвісні сушарки з матеріалів, що мають довгий час експлуатації та не піддаються корозії. Це – найбільш популярні позиції серед дачників, городників та любителів риболовити.

Пропонуємо сушарки блакитного кольору у трьох розмірах:

35x35x55см – сушарка моделі Ranger Easyall-5
(Арт. RA 8809) має три полки

45х45х55 – сушарка моделі Ranger New Line-5
(Арт. RA 8810) має три полки.

45x45x100см – сушарка моделі Ranger Easyall-11
(Арт. RA 8811) має 5 полок

 

Наводимо перелік аргументів щодо сушарок Ranger:

🍱 Компактна, не займає багато місця. Сушарку можна розміщувати як біля приватного будинку, так і на балконі. Повісьте її у приватній садибі – у затінку в саду, на горищі чи під навісом.
🍱 Має кілька поверхів корисної площі: сировина для засушування розкладається на горизонтальних полках сушарки.
🍱 Провітрювання з усіх боків: сітка має отвори не більше 3-х мм, тому цього достатньо, щоб проходило тепле повітря, але зовсім мало, щоб туди могли потрапити комахи.
🍱 Надійна конструкція сушарки забезпечена жорстким металевим дротом, який ще й захищений від іржі пластиковим покриттям.
🍱 За допомогою блискавки зручно закривати сушарку без подальшої можливості попадання у неї різних комах.
🍱 Економія часу при сушінні продуктів. Так як скибочки фруктів і ягід, рибки чи шматочків грибів лежать на сітчастій поличці, то їх не треба час від часу перевертати. Головне, забезпечити досить провітрюване місце для розміщення.
Сушарка має форму плаского прямокутника у складеному вигляді. ЇЇ можна мити під проточною водою, а отже – сушити у ній різні види продуктів поетапно.

 

 

🍎🍐🐟 Сушені яблука, груші, лісові ягоди, грибочки на зиму, таранька усіх видів та розмірів, лікарські травий й квіти – все це ви тепер можете самостійно приготувати в домашніх умовах.