Дачна ділянка – це місце, де хочеться проводити ті тільки вихідні, а й кожну вільну хвилину. Особливо, якщо крім звичайної дачної роботи є місце для затишного і комфортного відпочинку. Вже давно гідне місце на дачній ділянці зайняли садові павільйони і гойдалки.

Фахівці з ландшафтного дизайну намагаються знаходити оригінальні садові аксесуари. Справжньою окрасою ділянки стане павільйон «Отрада». Просторий, з високоякісних матеріалів навіс, що закриває від комах, палючих променів сонця і небажаних поривів вітру відрізняється і красивим зовнішнім виглядом. Усередині павільйону зручно розташуються садові меблі.

Щоб усамітнитися або зібратися з близькими, відпочивати або весело провести час в затишному місці на лоні природи, варто купити павільйон «Отрада» фірми Ranger.


Особливе задоволення – плавно погойдуватися під відкритим небом на комфортабельних гойдалках на власній ділянці. Гойдалка «Emotiv» можна сказати «два в одному» – підвішений м’який диванчик в затишному павільйоні. Відкинувши спинку, виходить двомісний шезлонг під навісом з москітними сітками з усіх боків.Без москітного захисту, але дуже комфортний розкладний диван гойдалки Dragon витримує трьох людей, що сидять або двох лежачих дорослих. Приємне забарвлення, м’який матрац, надійна конструкція – і все це за доступною ціною.

Дуже багато позитивних відгуків ми отримуємо від покупців наших гойдалок для саду. Модель «Ганеша» зручна тим, що її просто помити навіть звичайним шлангом – диванчик із пластику, на якому в спекотний літній день можна сховатися від сонечка під навісом. Завдяки міцним матеріалам, гойдалки витримують трьох людей.

Ranger готовий надати садові гойдалки і павільйони для всіх категорій покупців – від бюджетних до елітних. Найзручніші інтернет-майданчики із задоволенням співпрацюють з нами, отже оцінили вигоду і простоту роботи з Рейнжер.