Бренд Ranger вже добре відомий не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Ми працюємо як в економ-сегменті, в середній ціновій категорії, а також раді представити товари для елітних клієнтів, професіоналів.

Всі наші товари для риболовлі, полювання і відпочинку відрізняються високою якістю і доступною ціною. З огляду на те, що сьогодні більшість бажає купити товар європейського виробництва, в минулому році ми вирішили запропонувати покупцеві, спільно з німецькою фірмою «Elko», коропові намети.

В цьому році, ми представляємо ще один відомий бренд з Німеччини, і пропонуємо вашій увазі коропову розкладачку Campfeuer. Ця модель вже давно випробувана і схвалена професіоналами по всій Європі. Витончений дизайн і посилена конструкція, потужний механізм регулятора нахилу спинки, чохол для перенесення і транспортування – все для надійності і комфорту.

Ми вважаємо, що нове надходження послужить відмінним подарунком до свят, що наближаються. Великою популярністю користуються крісла, пікнікові набори фірми Ranger. Відмінним подарунком буде підводна камера для риболовлі, високоякісна термобілизна.

Нагадуємо нашим партнерам, як тим, що вже з нами, так і майбутнім, що ми намагаємося забезпечити максимальну зручність роботи, включаючи дропшіппінг, що дуже полегшує і робить максимально взаємовигідною нашу співпрацю.