Бренд Ranger вже добре відомий не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Ми працюємо як в економ-сегменті, так і в середній ціновій категорії. Ми також раді представити уінкальні товари для професіоналів, що шукають ексклюзивне спорядження для успішної риболовлі чи мисливства.

Всі наші товари для туризму, активного відпочинку, риболовлі та для полювання відрізняються високою якістю і різноманітністю функціональності. З огляду на те, що сьогодні більшість бажає купити товар європейського виробництва, ми підтримуємо наявність таких товарів у нашому асортименті.

Спільно з польським брендом Robinson ми даємо можливість професіоналам з риболовлі оцінити якість коропових крісел серії CarpeX comfort line. Раніше ми вже писали про цю лінійку меблів. Нагадаємо, що саме ці моделі наразі у списку нових надходженнь товару. Крісла на сьогоднішній день можна купити в роздрібному інтернет-магазині. Польський виробник дуже ретельно слідкує за технологією виготовлення цих спеціалізованих розкладних крісел. Моделі випробовані багатьма професійними рибалками і мисливцями у різних країнах Європи та допрацьовані з урахуванням їх побажаннь.

 Переваги карпових меблів у професійному використанні 
Крісла, розкладачки, намети й інші меблі карпового напрямку мають універсальний тип складання, щоб зручно могли вміститись у транспортному засобі. Та частіше карпові моделі складаються навпіл та в результаті мають плоску форму. Тому таких крісел чи стільців у багажнику можна покласти кілька штук. Також відмінностями карпових видів є: спеціальні механізми для встановлення на горбистих поверхнях (на березі водойм); регулювання висоти спинки та ніжок; додаткові  “таблетки” на кінцях ніжок, що попереджають  вгрузання в ґрунт; сидіння з помірною жорсткістю, що забезпечує комфорт для рибаків на протязі довгого часу при риболовлі.

 

Коропові крісла від бренду Robinson – зручні, зовнішньо привабливі та мають довгий термін експлуатації

 

Нашим покупцям також сподобалася партія коропових наметів від німецької фірми «Elko». Адже вони просторі, стійкі перед погодними умовами та пристосовані до розміщення на пагорбах.

 

Ще один відомий бренд з Німеччини, що розробив коропову розкладачку Campfeuer. Ця модель вже давно випробувана і схвалена професіоналами по всій Європі. Витончений дизайн і посилена конструкція, потужний механізм регулятора нахилу спинки, чохол для перенесення і транспортування – все для надійності і комфорту. Брендову розкладачку Campfeuer ви можете придбати в нашому роздрібному інтернет-магазині, попередньо перевіривши наявність. Також можемо цей товар доставити під попереднє замовлення. Зверніть увагу, що ця моделі мають сумку-футляр з ручками.

 

 

Окремо треба сказати про пікнікові набори, які є невід’ємною частиною активного відпочинку на природі. Це – відмінний подарунок до будь-яких свят чи визначних дат у житті ваших друзів. Вони користуються великою популярністю, тому й швидко розкуповуються нашими постійними покупцями. Укомплектовані усім необхідним для розкішного обіду на галявині, набори для пікніку доречні у бідь-якій родині, яка любить проводити вихідні біля річки чи у лісі. Перевіряйте наявність пікнікових наборів бренду Ranger та не зволікайте з рішеннями їх швидко замовити.

 

Підтримуючи напрямок діяльності з европейськими виробниками, пропонуємо термобілизну турецького виробництва. Як ви знаєте, одяг з фабрик цієї країни завжди приваблюває українських споживачів якістю та натуральністю складників у матеріалах. Термобілизна тм Ranger була розроблена  турецькими технологами з урахуванням потреб українських рибалок та людей, що займаються активними видами спорту.  Купуйте білизну для чоловіків та жінок європейської якості по роздрібній ціні. Витримує температурний режим до -20 морозу. Еластичний матеріал, приємний до тіла, вигідно підкреслює будь-яку фігуру, а головне – надійно зігріває в холодну й сиру погоду.

Нагадуємо нашим партнерам, як тим, що вже з нами, так і майбутнім, що ми намагаємося забезпечити максимальну зручність роботи, включаючи дропшіппінг, що дуже полегшує і робить максимально взаємовигідною нашу співпрацю.