Багатьом рибалкам України та світу знайомі спеціалізовані товари для риболовлі цього відомого бренду. Компанія Robinson створена приблизно 30 років тому у Польщі. Сотні тисяч рибалок по усьому світові кожен день з вдячністю згадують цю торгову марку, яка на сьогодні представлена у дистрибьюторських мережах та власних спеціалізованих магазинах для риболовлі.

 

Компанія  Robinson – виробник багатьох груп товарів, що є оригінальними, якісними та перевіреними у польових умовах: спеціалізоване обладнання для ловлі риби; аксесуари для спінінгу; технологічні застосування для морської риболовлі та інше. Підприємство починало працювати, як виробник риболовних снастей, а зараз пропонує покупцям буквально все, що потрібно для успішної та швидкої риболовлі.Тож ми з гордістю повідомляємо, що наразі ми налагодили тісну співпрацю з цим брендом.

 

 

Наповнюючи цікавим асортиментом нашу лінійку популярної продукції для туризму і риболовлі, ми завжди з радістю чекаємо нові надходження від компанії Robinson. Коропові крісла серії CarpeX comfort line вже завоювали симпатію азартних рибалок, що особливо вимогливі до експлуатаційних характеристик такого виду меблів. Це – професійні, зручні та зовнішньо привабливі крісла, які створені з урахуванням сучасного дизайнерского напрямку. Вони мають прості механізми для регулювання висоти від землі та на спинці.  Взірцеві коропові крісла европейського виробництва яксравим акордом домінують серед усього ряду коропових крісел, розкладачок, стільців, тощо. Пропонуємо детальніше ознайомитися з трьома цікавими моделями  крісел серії CarpeX comfort line. Для рибалок з досвідом це буде вельми цінна інформація. Цупка тканина, якою покриті ці крісла, забезпечує довгий період користання (Оксфорд 600D). А м’який наповнювач не дає тілові втомлюватися, коли рибаки довго перебувають у сидячому положенні.

 

Крісло складане Robinson Chester (92KK006)

Коропове крісло цієї моделі – комфортне, компактне й на горбистій поверхні можна вдало розташовувати у рівному положенні. Сталева конструкція крісла додатково посилена трубою, що дозволяє витримувати велике навантаження – до 150 кг. Спинка регулюється в будь-якому положенні. Можна кріпити обважування і всілякі пристосування для риболовлі. Для більшої зручності транспортування має збоку ручку, Вам більше не потрібно окремо купувати чохол. Відмінне поєднання ціни та комфорту. Оснащене коропове крісло м’якими накладками на труби каркаса. Воно виконане в строгому темно-зеленому кольорі та підголовником чорного кольору, усередині пружний наповнювач. Для більшої стійкості передбачені п’ятаки на ніжках – 9 см. Крісло можна використовувати для відпочинку на природі, на дачі та біля водоймищ. Компактно складається для подальшого зберігання і транспортування.
Розкладне крісло можно замовити з доставкою по роздрібній ціні у нашому інтернет-магазині. Тут також дізнаєтеся актуальну ціну та наявність на складі моделі
Robinson Chester.

Коропове крісло Robinson Relax (92KK005)

Це крісло від компанії Robinson має підвищений ефект комфорту, тому й назва така – Relax. Для простоти транспортування є збоку ручка, тому Вам більше не потрібно окремо купувати чохол. Відмінне поєднання ціни і зручності – те, що треба для затятих рибалок. Оснащене крісло м’якими накладками на труби каркаса. Крісло виконане у строгому темно-зеленому кольорі і підголовником чорного кольору, усередині м’який наповнювач. Для більшої стійкості передбачені п’ятаки на ніжках- 9 см. Крісло можна використовувати не лише для риболовлі, беріть його з собою для відпочинку на природі, на дачі та при виїзді на море. Компактно складається для зберігання і транспортування. Максимальне навантаження – 130 кг.  Крісло цієї моделі можна замовити по роздрібній ціні на сайті, перевіряйте актуальність ціни та наявність цього коропового крісла Robinson Relax. 

Коропове крісло Robinson Derby (92KK011)

Це крісло зразу ж  привертає увагу своїм рішенням кольору: темно-зелений та благородний чорний виглядають вишукано та стримано! Є регулювання – по висоті, а також спинку можна нахиляти за бажанням. А, якщо опускати до положення лежачи, то слід використовувати крісло, як розкладачку – тим більше, що м’який наповнювач створює приємні відчуття під час відпочинку. Крісло кріпиться болтами, що дозволяє без зусиль повісити на підлокітниках всілякі обважування для риболовлі. Взагалі, ці підлокітники – особлива фішка моделі, якщо зважати на те, що воно відноситься до коропового виду. А ще таким же чином легко зняти тканину для прання ручним чи машинним способами. Каркас виготовлений із сталевих трубок діаметром 19-20 мм,. Для більшої зручності транспортування є збоку ручка, Вам більше не потрібно окремо купувати чохол. Відмінне поєднання ціни і комфорту. Оснащене крісло м’якими накладками на труби каркаса. Ціну та наявність Robinson Derby перевіряйте у роздрібному інтернет-магазині. При онлайн-замовленні вказуйте уважно дані про координати доставки. 

Ось такі добротні й красиві розкладні кріслі серії CarpeX comfort line ми пропонуємо для замовлення онлайн. Щоб переглянути інші товари серед коропових видів, тобто для великих любителів річкової риболовлі, перейдіть за посиланням. Тут представлені крісла, шезлонги, розкладні коропові стільці нашого бренду  Ranger. Все це можна також замовити по роздрібній ціні з доставкою по Україні у спеціалізованому інтернет-магазині https://ranger-daiko-store.prom.ua/, або ж – активно розвивати свій бізнес, почавши з нами співпрацю за умовами дропшиппінгу.  Надсилайте свої координати, а наші менеджери нададуть вам усю корисну інформацію щодо роботи в такому режимі.

Слід зауважити, що деяку нашу продукцію для туризму і риболовлі недобросовісні підприємці почали копіювати та продавати під виглядом нашої. Що сказати – це, мабуть, один з показників популярності нашої торгової марки. Але, нагадуємо, що така торгівля несправжньою продукцією буде відстежуватись та спірно вирішуватись разом з нашим юридичним відділом.

А нашим вірним прихильникам ми створимо  перелік параметрів, за яким покупці зможуть відрізнити підробку від оригіналу тм Ranger. Про це повідомимо окремо у наступних матеріалах.