У даній статті ми розглянемо способи кріплення коропової приставки під ноги для крісла Ranger RA 2231 з різними моделями.
Дана стаття буде корисна всім, хто придбав коропові крісла SL-102, RCarp Lux SL-103, Wide Carp SL-105 постараємося докладно описати весь процес складання. Впевнені, що це допоможе Вам без труднощів повторити дії і вдосконалити дані моделі.
З короповою приставкою під ноги для крісел Ranger RA 2231, ви могли ознайомитися на сайті або ж більш детально в попередній статті.
Процес для моделей SL-102, RCarp Lux SL-103 ідентичний, тому розглядати будемо з однією моделлю, в даному випадку – це коропове крісло SL-102.
Дана модель зарекомендувала себе з гарного боку, тому що дуже зручна і практична як для рибалки так і для відпочинку. Хоча також пережила зміни-змінилися п’ятаки на ніжках (стали більшої площі, що в свою чергу захищає від занурення в землю), а ще регулювати нахил спинки тепер буде фіксатор-закрутка (більш надійна система фіксації). Але як би не була зручно в цій моделі все одно не вистачає довжини в розкладеному вигляді, особливо це помітно при відпочинку в нічний час. Завжди хочеться витягнутися і комфортно поспати, в цьому допоможе коропова приставка під ноги для крісла Ranger RA 2231.

Процес доопрацювання не дуже складний, але зажадає невеликих зусиль і часу.
Ваше крісло виглядає таким чином. Тканина повністю закриває трубу.

Необхідно виконати всього кілька дій.

1- розпороти шов по краях 3см і вивільнити трубу.
2- прошити уздовж труби.
3- зробити невеликий отвір в трубі для фіксатора (тільки з правого боку).


Ці нехитрі операції допоможуть Вам, використовувати крісло як розкладачку та насолоджуватися відпочинком в похідних умовах буде ще приємніше і з комфортом.
А ось для моделі крісла Ranger Wide Carp SL-105 потрібен перехідник кріплення для приставки (Арт. RA8841) 

Сам процес набагато простіше і легше ніж для попередніх моделей, тут вам знадобляться лише плоскогубці і викрутка, та часу до 5 хвилин.

Перше що необхідно зняти тканину з крісла, просто потягнувши за краї на себе і вивільнити труби.

Друге це відкрутити нижню гайку, якої з’єднаний підлокітник і вставити одну частину кріплення, та цією ж гайкою затягнти назад. З другою стороною проробляємо таку ж операцію. Переконайтеся, що кріплення добре затягнуті. Одягаємо тканину крісла назад на місце і все готово до використання даної моделі з приставкою.
Коропове крісло Ranger Wide Carp SL-105 з приставкою під ноги буде відмінним і надійним другом на будь-який риболовлі. Відпочинок буде комфортним, а процес сну принесе задоволення так як ноги будуть перебувати на одному рівні з тілом і довжини повинно вистачити всім.
Сподіваємося, що дана стаття допоможе Вам, легко і без зусиль удосконалити дані моделі. Дякуємо, що користуєтеся продукцією Ranger, вдосконалюємося для Вас і вдячні за поради, ми до них прислухаємося. З кожним роком ростемо і прагнемо до кращого.