Представляємо Вашій увазі
коропову приставку під ноги для крісла Ranger RA 2231
Ми дуже давно займаємося виготовленням крісел і люди часто запитували, коли ж ви зробите можливість удосконалення коропових крісел, і ось, нарешті дочекались.
Коропова приставка під ноги для крісла Ranger RA 2231 ідеально підходить для модельного ряду:
SL-102, RCarp Lux SL-103, SL-104, Wide Carp SL-105 та істотно доповнить їх.


При покупці коропової приставки під ноги для крісла Ranger, Ви перетворите своє крісло в повноцінну розкладачку та зможете насолодитися відпочинком набагато комфортніше.
Завдяки простоті установки, час «перетворення» крісла в розкладачку буде займати лічені секунди.
Спосіб з’єднання приставки до крісла: трубки між собою стикуються принципом входу однієї в іншу та фіксуються кнопкою.


Для моделі крісла Ranger Wide Carp SL-105 буде перехідник який необхідно прикріпити до крісла (великих зусиль докладати не потрібно) і просто з”єднати з приставкою.

Довжина разом з приставкою складе 172 см

 А ось моделі Ranger RCarpLux SL-103 та SL-102, вимагають невеликого допрацювання самостійно, в подальшому ці моделі будуть спочатку йти з можливістю кріплення приставки. Але клієнти, які вже придбали дані моделі і хочуть додатково використовувати приставку, зможуть це зробити, якщо докладуть трохи зусиль.

    • Розпороти шов по краях 3 см та вивільнитити трубу.
    • Прошити уздовж труби.

Довжина рахом з приставкою складе 162 см

Розмір приставки досить значні, крісло виграє в довжину 58 см, ножки також висувні і їх легко підлаштувати під будь-яким кутом нахилу, або висоту. П’ятаки на ніжках збільшеної площі -9 см, що запобігає зануренню в землю. А м’який наповнювач всередині захистить від контакту з жорсткими трубами. Навантаження на приставку до 140 кг. Матеріал метал, висувна ніжка алюміній з пластиковими п’ятаками. Транспортувальні розміри не великі, так що Ви легко зможете помістити її поруч з кріслом.

Коропова приставка під ноги для крісла Ranger RA 2231 знизу посиленна вставкою з ткании з’єднанної товстою гумкоюм, натяг якої при необхідності можна регулювати і це в свою чергу захистить від провисання тканини з часом.

Ми вдосконалюємося для Вас і вдячні, що довіряєте нам. Надалі обіцяємо так само рухатися тільки вперед і покращувати продукцію.
Обираючи RANGER, Ви можете бути впевнені у високій якості товару і що він прослужить довгі роки.