Цікавою інформацією поділилася з нами дружина одного нашого партнера про несподіване використання нашої підводної камери для риболовлі. Світлана розповіла, що чоловік придбав на вигідних умовах відео-вудку для зимової риболовлі і вже два роки з задоволенням користується нею.

– А нещодавно, збираючись у відпустку до Єгипту, раптом згадали про нашу підводну камеру і вирішили випробувати її в інших умовах. І не пошкодували. Всі, хто бував на Червоному морі, знають, що головна розвага – це милування підводним життям. Це дійсно дуже красиво! Я не великий любитель плавати в масці, а зазирнути глибше – це цікаво. Особливо з великим нетерпінням подивитися через відео-камеру на риб під водою чекали діти.

Хлопці! Це щось! Як же там красиво! Ми змогли зазирнути набагато глибше більшості відпочиваючих, десь метрів на 7 в глибину – в поле зору потрапляли не тільки риби і красивий підводний ландшафт, а й пропливаючі повз люди в масках і ластах))

Навколо нас відразу зібрався натовп зацікавлених – всі просили подивитися. Отже наша підводна камера стала цвяхом програми відпочинку.

Вибачте, що без фото – нам було не до цього! Та й взагалі я не дуже люблю інстаграм та інші соцмережі…