Ми чекаємо на Вас з 26 по 30 вересня 2018 року в Києві, територія МВЦ, Броварський проспект 15, місце № 612 (поряд з павільйоном Ібіса)

Ми з нетерпінням чекаємо відкриття виставки. Адже тут ми обов’язково зустрінемося з нашими постійними покупцями, перевіреними партнерами, а головне – знайдемо нову співпрацю. Любителі риболовлі та активного відпочинку на природі зможуть своїми очима побачити товар, який вже давно заслужив довіру і любов, а також познайомитися з новинками, які ми старанно готували. Наші менеджери із задоволенням покажуть і розкажуть все про кожну позицію.

З новинок зверніть увагу на термосумки. Ми постійно стежимо за потребами наших покупців і намагаємося підготувати якісний товар за доступною ціною. Термосумка – це чудовий супутник на пікніках та далеких поїздках. Продукти харчування й напої збережуться свіжими тривалий час. Часто цю позицію беруть на подарунки.

Коропові розкладачки давно користуються високим попитом у всіх, хто вважає за краще комфортний відпочинок за містом. Надійний каркас, якісний матеріал, компактний в складеному вигляді – попросіть наших консультантів показати вам всі переваги цього шезлонга, відчуйте легкість і зручність складання.

Наближаються холоди, актуальним стає питання утеплення. Термобілизна Ranger – це найвища якість, зручність і гарантія збереження комфортної температури в осінньо-зимовий період. Набори для пікніка оптом від Ranger улюблений товар багатьох наших партнерів. У подарунок під ялинку на цей раз ми підготували різноманітний асортимент! Очікуємо пік продажів перевіреного зимового товару – зимові намети для рибалки. Хіт продажів для зими також – відеоудочка від Ranger.

Щоб вибрати і купити складні крісла для риболовлі, палатки, рюкзаки та інші рибальські товари оптом, загляньте в наш павільйон на виставці.

Ми вже більше 10 років з Вами на українському ринку, самі любимо риболовлю, полювання і відпочинок на природі.


Власники та менеджери інтернет магазинів зможуть на власні очі переконатися у високій якості марки Ranger, обговорити найвигідніші умови співпраці. Домовитися про те, як купити оптом товари для риболовлі, полювання і відпочинку. Багато наших партнерів вже отримали сертифікати представника Ranger. І нашим новим представникам ми обов’язково вручимо такий документ. Наш бренд зареєстрований в Україні більше 10 років тому, ми пройшли довгий шлях до визнання нашого товару одним з кращих на ринку товарів для риболовлі, полювання і активного відпочинку.


Ми готові запропонувати унікальні умови взаємовигідної співпраці, працюємо з усіма перевізниками. Також пропонуємо таку зручну для Вас форму роботи як дропшіппінг, що дозволить не тримати товар на своєму складі і скоротити Ваші витрати. Подробиці ми зможемо обговорити прямо на виставці, в цій приголомшливій робочій обстановці. Наше завдання на виставці показати нашим партнерам, що ми можемо і будемо задовольняти їх потреби в ліквідних товарах українського бренду Ranger, розвивати наше співробітництво і запрошуємо нових партнерів до взаємовигідної співпраці. Ми дуже чекаємо Вас на нашому стенді!