Стати представником

 

diploma-1

Більше десяти років наша команда посилено працює з розвитку бренду. Продукція з логотипом «Ranger» стала впізнаваною і заслужено отримала високі оцінки споживачів. Ми уважно вивчаємо ринок товарів для туризму, подорожей, активного відпочинку на природі і за містом і пропонуємо тільки найкраще. Постійно вдосконалюємо асортимент і технологічні процеси, покращуємо логістику.

Торгові центри Нова Лінія, Епіцентр та інші роздрібні мережі вже добре знайомі з нашими товарами. Але тепер ми робимо упор на підтримку інтернет майданчиків. Основна мета - надати максимальну зручність для наших партнерів, список яких різноманітний.
Ібіс, Фонаревка, Розетка, На природі, АКС, Фотоc, Моббілак, Алло, а також величезна кількість зручних для покупця майданчиків, де компетентні продавці представляють переваги наших товарів.

snimok

Ми працюємо з усіма перевізниками в Україні.

Наші партнери цінують чесну підтримка цінової політики, використання всіх методів поставки, включаючи дропшіппінг, доброзичливу атмосферу роботи з колективом Ranger. Ви можете бути впевнені, що наш товар дуже високої якості, продукція завжди в наявності на складі, ціни конкурентні. Купити товари для туризму, подорожей і відпочинку на природі оптом у нас завжди вигідно. Звертаємо Вашу увагу - ми не відпускаємо товар в роздріб. Шукаєте товари Ranger на сайтах наших партнерів.

Ми відкриті для плідної взаємовигідної співпраці.

Контакти

+380 50 453 09 46 Сергій
+380 50 453 09 44 Вікторія
info@nvg.com.ua

Адреса

УкраЇна
м. Дніпро, 49047
вул. Кедріна, 66

Про нас

RANGER – український бренд вже більше 10 років представляє Вам високоякісні товар и для відпочинку, туризму, риболовлі. Ми надаємо нашим партнерам найпередовіші методи роботи, включаючи дропшіппінг, відправку усіма перевізниками, кваліфіковану консультацію досвідченими менеджерами, підтримку рекламними акціями.

З нами вигідно, зручно, надійно.