Виїжджаючи на природу хочеться отримувати максимум задоволення, відпочинок повинен бути комфортним та не обтяжувати. Відповідно необхідно запастися товарами для цього: столи і крісла, стільці та шезлонги. Все це буде запорукою вашого гарного настрою під час відпочинку на природі. Наш модельний ряд досить широкий, але ми не стоїмо на місці і в цьому році збільшили вибір столів.
Нові позиції: стіл складаний Ranger Slim, стіл складаний Ranger Plain, стіл складаний Ranger Lite, а також тумба складана Ranger Folding.

Ми розвиваємося і покращуємо нашу продукцію, тому всі дані моделі йдуть вже в комплекті з чохлом. Основні призначення чохла – це зручність транспортування і додатковий захист від пошкоджень.

Кожна позиція з даного модельного ряду знайде застосування в вашому побуті, всі вони мають свої плюси: одні беруть компактністю, інші розраховані на великі компанії і велику корисну площу.
Наприклад, стіл складаний Ranger Slim ідеально підійде для невеликої компанії.

Його розмірів вистачить щоб зручно розміститися до 4 чоловік. Завдяки товщині профілю в 5 см, всередину столу зможуть поміститися 2 стільчика. Не буде необхідності додатково займати місце в машині, і це буде вже повноцінний набір. Каркас виконаний з алюмінію і відповідно стіл дуже легкий, вага 4,4 кг. Має 2 рівня висоти, компактно складається у валізку, яка в свою чергу ховається в чохол.

Стіл складаний Ranger Plain бере своїми незначними габаритами. Ця модель буде просто незамінна під час риболовлі, ви все зможете розмістити під рукою або просто пообідати вдвох. Дану модель дуже часто беруть любителі риболовлі в човен, так як через свої габарити він ідеально стає і не треба хвилюватись, що потрапить вода, бо каркас столу алюмінієвий.

Але найбільший плюс столу і чому полюбився покупцям – це компактність в складеному вигляді; найменший і компактний, він не займе місця в машині і вміщується навіть в багажнику мотоцикла. Легкий стіл Plain зручний буде і при їзді на велосипеді або просто нести в руках.

Каркас столу алюмінієвий і відповідно дуже легкий всього 2.7 кг. Плюс в комплекті йде чохол, який захистить від зовнішніх пошкоджень.

Стіл складаний Ranger Lite це один з найпростіших, але в той же час практичних столів з усього модельного ряду. Його «старший брат» – стіл Rpractical, є однією з найпопулярніших моделей, його розміри більші (80х60 см). Часто звертались і прохали трохи менший зробити, і ось ми виготовили Ranger Lite. Перевага даної моделі в тому, що в комплекті відразу йде чохол; при необхідності можна доповнити стільцями і використовувати як комплект меблів.

Сам процес складання займе не більше 10 секунд часу. Ніжки складаються під стільницю, що робить стіл в складаному вигляді максимально плоским.

Виїжджаючи на природу на кілька днів, вам просто не обійтися без тумби складаної Ranger Folding. Дана модель є повноцінною шафкою для зберігання речей і продуктів. Більше не стане питання куди все скласти і щоб  завжди було під рукою, а також не розгубляться речі, так як тумба закривається на блискавку. 

Тумба має 3 полки різного розміру, з тканинної основи і для більшого навантаження доповнюються ламінованим ДВП, зможете без страху ставити казан з їжею, і це ніяк не нашкодить поверхні тумби. Нижня полиця знаходиться на висоті 20 см від землі, тому не хвилюйтесь, що тумба  забрудниться чи намокне. Завдяки алюмінієвому каркасу,  дуже легка, в складеному вигляді займає зовсім небагато місця. Сам процес складання пройде легко і швидко, без будь-яких додаткових зусиль або ж інструментів.

Тумбу складану Ranger Folding можна використовувати ще і як столик, стільниця знаходиться на зручній висоті, щоб розташувати плиту або просто порізати продукти. Все окремо знімається, при необхідності можна не брати стільницю або саму тумбу.
Що вибрати з даного ряду вирішувати Вам. Ми намагаємося, вдосконалюємося і збільшуємо асортимент, щоб у Вас завжди була можливість відпочивати з комфортом. Наша продукція відрізняється високою якістю і її можна придбати за доступною ціною.