Зовсім недавно працювати з великими оптовиками було можливо тільки тим, у кого є гроші, магазин або інтернет-майданчик, місце для складу, досить поширений персонал. Необхідно було за оптовою ціною придбати у оптового продавця товар, привезти до себе, додати до ціни свої витрати і інтерес, а потім вже реалізувати його.

Тепер, якщо у Вас є будь-який ресурс, на якому можна зробити інтернет-магазин, Ви вмієте просувати свій сайт або сторінку, то завдяки дропшиппінгу можна продавати товар просто зі складу оптового постачальника, отримуючи свою пряму вигоду. Оптовик сам відправить покупцеві товар в кращому вигляді.


Ми працюємо за договором Дропшиппінг вже з багатьма партнерами. Купити товари для туризму і відпочинку торгової марки RANGER тепер можна в багатьох інтернет-магазинах, які із задоволенням співпрацюють з нами на найвигідніших умовах. Знаючи високу якість продукції Ranger, дропшіппери успішно пропонують любителям активного способу життя, туризму, риболовлі, заміського відпочинку купити розкладні крісла і шезлонги, пікнікові набори і садові гойдалки, термобілизну і відеовудки.
Якщо Вас зацікавила можливість працювати з нашою компанією, пишіть, телефонуйте – домовимося.

Дивіться на нашому сайті новинки продукції
шезлонги оптом
гойдалки оптом
Набори для пікніка оптом
Крісла для риболовлі оптом
термосумки оптом
І інші товари для відпочинку оптом