Пропонуємо вам звернути увагу на три популярних категорії товарів тм Ranger, що актуальні для відпочинку  з родиною, наодинці чи з компанією вірних друзів. Наша продукція створюється для того, щоб ви максимально комфортно насолоджувалися природнім середовищем у лісі, біля водоймів чи у парку.

Багатофукціональні набори для пікніку

Нечувано рання й тепла весна наче запрошує нас більше проводити часу біля рослин та квітів, що просинаються та тягнуть свої зелені листочки до неба. До того ж – прогулянки на свіжому повітрі та відпочинок на природі чудово зміцнюють імунітет. Тож беріть багатофункціональний набір для пікніку тм Ranger та гайда усією родиною на дачу, у парк чи просто в улюблене місце відпочинку на природі. Інколи такі затишні місця знаходяться недалеко від дому. Уф-проміння від весняного сонця, лагідний вітер та свіжі продукти покращать настрій та забезпечать вам відпочинок від стресу, який зазвичай виникає від інформації про карантин. Але ж і про заходи безпеки піклуйтеся – мийте руки після того, як зайдете у дім, не вітайтеся зі знайомими за руки. Оглядайте уважно тіло, шкіру голови на предмет попадання шкідливих кліщів. Не забувайте переглянути й своїх домашніх улюбленців. Пийте свіжу воду та насолоджуйтеся позитивними сторонами карантину, наприклад, можливістю більше часу провести зі своїми рідними. Виберіть будь-який варіант набору для пікніку у каталозі товарів.
Не забудьте “заселфіти” відпочинок, щоб потім передати нам для участі у конкурсі і отримати подарунки

Туристичні намети

Отже, ви вибрались добре відпочити на природі, а тут уже й погода швидко змінилася. І сонце, що здавалося таким щирим, вже й не дуже гріє. А замість лагідного тепла зненацька подув пронизливий холодний вітер. Але ж он який гарний небокрай і жадана свіжість повітря, що так і хочеться пити, як воду зі струмка. Та й душевна зібралася компанія друзів чи родичів – хочеться провести час разом на природі. Тут вам в нагоді стане ПАЛАТКА. Прогулялися по лісовими стежечкам чи порибалили на березі, а потім сховайтеся до палатки, щоб погрітися у затишку. А що вже казати про відпочинок з ночівлею! Без намету із щільного та якісного матеріалу, що міцно встановлений вправним знавцем туристичного відпочинку, не можна уявити будь-яку мандрівку! Відпочивайте в Україні та забезпечуйте себе теплими речами на випадок прохолодної погоди. Щоб вибрати оптимальну модель намету – одномісного чи для великої ватаги, у томі числі всесезонні переходьте за посиланням.

Коропові крісла та розкладачки

Прогулянка на свіжому повітрі дуже добре зміцнює імунітет. Більшість довгожителів говорять про те, що помірне фізичне навантаження сприяє виникненню чудового настрою на протязі усього дня. Чи потрібна вам компанія для піших прогулянок? Бувають дні, коли ви самі чи ваш чотирилапий друг  і є найкращою компанією. Під час 30-и хвилинної прогулянки ви звільнетесь від стресу, ваша серцево-судинна система отримає прекрасний тонус, а шкіра набуде здорового вигляду. А людям інтелектуальної праці прийдуть в голову найкращі ідеї, бо саме під час руху покращуються розумові показники вашої особистості. Тому після бігу, плавання чи пішого походу ви з великим задоволенням зможете полежати на короповому кріслі або комфортній розкладачці. Розправте все тіло та погляньте вгору – легкі хмаринки пливуть вдалині, а пташки співають ніжний гімн весні. Пропонуємо вибрати будь-яку модель меблів для відпочинку від бренду Ranger, на яких ви отримаєте повний релакс після активного відпочинку.
Крісла та розкладачки компактно складаються та вміщуються у багажник авто. Тому сміливо беріть їх для відпочинку на дачі, у лісі, на пікніку, біля річки чи у поїздки на море.


Щоб купити продукцію для відпочинку, риболовлі та туризму бренду Ranger – звертайтеся за координатами на цій сторінці