Крісло Ranger FS 99806 RshoreGreen – одне з найпопулярніших крісел серед всього модельного ряду нашої продукції.

Дана модель відрізняється підвищеною міцністю і максимальним комфортом для дуже великих людей. Модель FS 99806 виготовлена з високоякісного подвійного материалу поліестеру 600D з м’яким наповнювачем всередині. Зпереду кресло оснащене додатковими трубками, що дозволяє збільшити навантаження до 150 кг.

І завдяки тому, що підсилювальні трубки розташовані по краях, тканина не тисне в ноги під час відпочинку. Ще одна з перевага даного кресла – воно дуже широке і глибоке, тісно в ньому точно не буде.

На м’якому підлокітнику розташований термопідсклянник, який збереже ваш напій, прохолодим або теплим.


М’які підлокітники оснащені ременями натягу, завдяки яким легко можна відрегулювати по висоті, розміщення підлокітників і зафіксувати його в необхідному положенні.

Також в моделі FS 99806 є можливість підлаштовувати спинку крісла, під будь-яку статуру, все це завдяки ременю натягу на спинці крісла. Чим сильніше стягнути ремінь, тим кресло стає більш вузьке і тим комфортніше себе буде почувати людина з меншою комплекцією тіла, а яко відпустити на максимум, відповідно більшій людині буде зручніше.


Крісло має додатково карман виконаний з сітчастої тканини, для дрібниць, кореспонденції або планшета. Здавалося б, дрібниця, але як завжди, цієї дрібницібуває і не вистачає.
А так, у Вас все буде під рукою, дуже часто люди ховають в кишені чохол відкрісла, так він, не загубиться і не забрудниться.

Ще одна з переваг дано моделі – це її компактність! У складеному вигляді його розміри 95х20х17 см (ВхГхШ). Легко поміститься в багажнику автомобіля.

Не проблема буде і при пішому використанні, кресло важить всьоголише 4 кг і для зручного перенесення є ручки. Скласти крісло не складе ніяких труднощів, по всій довжині чохла є блискавка з подвійним бігунком.
Тканина крісла і чохла обшита додатково по периметру міцною тканинною окантовкою, що додає ще більшої зносостійкості.
Купуючи крісло Ranger FS 99806 Rshore Green Ви можете бути впевнені, що воно прослужить довгі роки, а відпочинок буде приносити одне задоволення.