Торгова марка Ranger вже більше 10 років на ринку України. За цей час ми отримали багатий досвід співпраці з виробниками і постачальниками Німеччини, Туреччини, Китаю, України.

ТМ Ranger стала впізнаваною і полюбилася споживачем. Наш основний напрямок - тільки кращі товари для туризму, риболовлі, полювання і відпочинку:

• Розкладні столи, стільці, крісла, шезлонги, розкладачки
• Садові гойдалки, парасолі, павільйони
• Намети, рюкзаки, сушарки для риби
• Набори для пікніка, термобілизна

Ми беремо активну участь у виставках, а також друкуємося в журналах. Бренд відомий, товар знаходиться в топах багатьох найбільших інтернет-магазинів. Нас знають, і ми завжди дбаємо про репутацію торгової марки і стежимо за якістю товару. Вас приємно здивує цінова політика і лояльність до наших клієнтів і партнерів.

Ми накопичили досвід роботи з різними бізнес процесами, тому готові працювати в зручному для Вас режимі. Ми завжди на зв'язку, щоб допомогти, підтримати, а також знайти компроміс в будь-яких питаннях.

Ми знаємо, як зробити наше співробітництво взаємовигідним.

Телефони

+380 50 453 09 46 Сергій
+380 50 453 09 44 Вікторія

Email

info@nvg.com.ua

Адреса
Україна
м. Дніпро, 49047
вул. Кедріна, 66

Контакти

+380 50 453 09 46 Сергій
+380 50 453 09 44 Вікторія
info@nvg.com.ua

Адреса

УкраЇна
м. Дніпро, 49047
вул. Кедріна, 66

Про нас

RANGER – український бренд вже більше 10 років представляє Вам високоякісні товар и для відпочинку, туризму, риболовлі. Ми надаємо нашим партнерам найпередовіші методи роботи, включаючи дропшіппінг, відправку усіма перевізниками, кваліфіковану консультацію досвідченими менеджерами, підтримку рекламними акціями.

З нами вигідно, зручно, надійно.