Конкурс серед підписників офіційної сторінки бренду  Ranger  триває. Ми публікуємо фото чи відеоматеріали про цікаві моменти активного відпочинку заповзятих любителів подорожувати по Україні чи по світу, рибалити й, взагалі, отримувати насолоду від спілкування з природою. У кінці кожного місяця згідно кількості вподобайок під постом, які виставили інші відвідувачі нашого співтовариства на Фейсбуці, виначаєься переможець, який і отримує приз. У березні найбільше лайків отримала Євгенія Басова за свою підбірку фото про подорожі Африкою. При щомісячному підведенні результатів у якості подарунку ми розігруємо товари нашого виробництва. У березні – це була практична компактна термосумка Ranger HB5-S. Якісна й потрібна річ у далекій подорожі від українського виробника товарів для активного відпочинку, рибальства та мисливства. 

Конкурс на ФБ

Приз – термо-сумка тм Ranger

Ми дуже вражені кількістю різних місць, де люблять бувати наші дорогі любителі туризму та подорожей. Українці дуже допитливі та завжди готові дізнатися, що ж там за горизонтом – європейське місто, гарячі піски Азії, червона африканська земля чи мальовничий берег озера неподалік від дачі.

Тож поспішайте прийняти участь у конкурсі, він буде продовжуватись ще довго – аж до Дня Конституції України. Для цього вам потрібно підписатись на нашу сторінку  на facebook та перепостити до себе  пост про цей КОНКУРС. Щоб швидко знайти цю сторінку на FB – відскануйте цей QR-код:

А потім – вам потрібно надіслати особистим повідомленням нам свої фото чи відео-враження. Було б чудово, якщо ви дасте супроводжувальний текст з роз’ясненням, де саме зафіксована ваша неймовірна подорож.

А ось і сам СУПЕР ПРИЗ

28 червня 2020 року відбудеться кынцевий перегляд результатів по усім-усім конкурсантам, що надіслали свої фото чи відео за увесь період проведення цього конкурсу ( з 10-го березня по 28 червня). І пост, який набере найбільшу кількість лайків, отримає винагороду у вигляді складного крісла-шезлонга Ranger FC 750-052. Це – дуже популярна модель туристичних меблів серед наших постійних покупців, яку вирізняє не лише сучасний дизайн й привабливий колір, а й максимальний комфорт у користуванні.

Суперприз – розкладне червоне крсіло-шезлонг для відпочинку

Отже, чекаємо на ваші нові селфі – а ваші друзі та близькі люди хай підтримають ваші пости вподобайками. Ознайомтеся детальніше з умовами отримання суперпризу –

ПРАВИЛА УЧАСТІ У РОЗІГРАШІ ПРИЗІВ

Виберіть будь-яку добірку своїх недавніх фото або відео, на яких відображено момент відпочинку або подорожі – приблизно протягом минулого року. Нам також важлива унікальність матеріалів, щоб вони не використовувалися в інших конкурсах раніше. Спочатку підпишіться на нашу сторінку. Потім ви повинні розмістити цей пост про КОНКУРС Ranger на своїй сторінці з відміткою “Беру участь”. І надсилайте особистим повідомленням свої фото, відео або текстові враження з екстремального відпочинку, туристичного походу або риболовлі, які ми розмістимо в історії своїх публікацій. Також в повідомленні залиште своє ім’я та посилання на аккаунт в цій соціальній мережі. Щомісяця ми будемо вибирати публікації, які набрали найбільше лайків і коментарів.