Разом з першими весняними днями 2020 го року наша компанія стає ініціатором прекрасної традиції. Відтепер багато  шанувальників нашого бренду мають можливість отримати корисні та практичні призи тм Ranger. Якщо ви вже бачили нашу офіційну сторінку facebook запрошуємо взяти участь в оригінальному конкурсі.

До речі, зайти на цю сторінку ви можете, відсканувавши цей QR-код:

А тепер усе по порядку…

1. Компанія Ranger має великий асортимент товарів для людей, які вирушають на відпочинок на улюблену дачу або у далекі подорожі до інших країн. І кожен покупець зміг вибрати у нас, те, що йому потрібно. Комусь стали в нагоді наші комфортні розкладні крісла в червоному декорі. Інші наші клієнти, наприклад, рибалки – не йдуть до річки або моря без нашого компактного набору розкладних стільчиків та підводної камери. Деякі родини придбали у нас практичні й легкі розкладачки, на яких отримують релакс дорослі й діти під дзвінкий спів птахів в дачному саду або у сосновому лісі. А взимку цього року наша м’яка і тепла термобілизна зігріла не одного лижника, що відправився до засніжених вершин Карпат або до інших гірських курортів.

2. За багато років у нас сформувалося коло постійних покупців, які із неабиякою гордістю розповідають про свій відпочинок на особистих сторінках соцмереж. А ми з великим задоволенням та посмішкою милуємося яскравими Селфі, де відображені ваші щасливі обличчя й, звичайно ж, наша продукція.

3. І ось ми вирішили об’єднати ваші враження та подарунки від виробника товарів для активного відпочинку. Поділившись своїми фото, відео або розповіддю про відпочинок на нашій сторінці в facebook, ви маєте усі шанси отримати приз.

ПРАВИЛА УЧАСТІ У РОЗІГРАШІ ПРИЗІВ

Нам не важливо, де і коли ви відпочивали. Нам важлива унікальність матеріалів, які ви можете надіслати для їх подальшого розміщення. Спочатку підпишіться на нашу сторінку. Потім ви повинні розмістити цей пост про КОНКУРС на своїй сторінці з відміткою «Беру участь». І надсилайте особистим повідомленням свої фото, відео або текстові враження з екстремального відпочинку, туристичного походу або риболовлі, які ми розмістимо в історії своїх публікацій. Також в повідомленні залиште своє ім’я та посилання на аккаунт в цій соціальній мережі. Щомісяця ми будемо вибирати публікації, які набрали найбільше лайків і коментарів.

Підписатися на нашу сторінку можете , натиснувши на посилання , знайти в пошуку за назвою «Ranger Dnepr» або натиснути на картинку.