Сходіть з дружиною на рибальську виставку.

Рибалка.Полювання.Турізм 07 – 10 березеня 2019 року МВЦ, Броварський пр-т, 15, Київ
Вам обом можуть сподобатися новинки відомого бренду. Це можуть бути яскраві крісла, столики, намети. А якщо ви рибалки, то напевно зверніть увагу на лінійку розкладачок Ranger.


Пообіцяйте коханій, що потім сходите з нею на виставку котів або в театр.
Зробити чоловікові приємне зовсім не важко – побувайте на рибальськшй виставці разом. У вас з’являться спільні інтереси. А в сезон ви, нарешті, зможете познайомитися з друзями чоловіка рибалки, стати зіркою в чоловічій компанії! Щоб на відпочинку було комфортно, зверніть увагу на набори для пікніка, сумку-холодильник.

А може варто придбати курінь на випадок кризи  або погодитися купити рибальський стілець, розкладачку в обмін на обіцянку шуби … І подивитися: може дійсно, з цим Ranger, чоловік зможе заробити не тільки на шубу …


А ми будемо раді обговорити майбутнє партнерство. Ми розповімо про зручність роботи з нами. Ви зможете обговорити прямо на виставці робочі питання, ознайомитися з планами, побачити своїми очима і помацати новинки … Наші консультанти покажуть всі переваги кожної позиції. Отримайте свій каталог, календар і почніть працювати з нами. З Ranger вигідно, зручно, надійно. З брендом вже працюють сотні різних інтернет майданчиків!
Дропшиппінг, впізнаваність продукції Ranger, варіанти поставки клієнтам, акції – про все це ви може дізнатися, знайшовши наш стенд на виставці.


Якщо ж Ви вже наш партнер, Вам буде цікаво і корисно побувати на одншй з головних подій цього року для всіх, хто, як і ми, любить риболовлю, полювання, активний відпочинок.


           Бажаємо весняного настрою !!!!!!!!!!!!!