Ох, яка цікава ситуація склалася навколо підведення результатів щодо конкурсу відео та фото від наших підписників сторінки Ranger та групи “Мисливство, рибальство та відпочинок разом з Ranger”. Ми не чекали, що до нас приєднаються не лише істинні фанатики активного відпочинку й туризму, а й “професійні конкурсанти”. Тож давайте все по черзі:

14 березня 2020-го року був розміщений перший пост від першого конкурсанту.
Кожного місяця ми вітали переможця цього періоду та вирішували, яким чином передати призи.
У червні конкурс значно пожвавився  кількість конкурсантів збільшувалася та й кількість вподобайок під публікаціями теж.
Тому вже на ранок 28 червня ми мали більш-менш зрозумілу картину по пріоритетним фото та відеозібркам, які подобалися нашим підписникам та учасникам групи. Серед лідерів ми побачили публікації №22 – Talya Motuzenko, №47 Людмила Ковтонюк, №49 Ігор Ручко та №46 Евгенія Васильева. Після обіду ми вже збиралися викласти пост про оголошення переможця, що потім і зробили. Та поки рахували усі лайки, за той час “чарівним” чином у публікації №46 з’явилося аж 120 лайків  це при тому, що вона не була вже поміж свіжо-доданих. Потрібно було вже швидше повідомляти про фінал конкурсу, тому ми виклали пост-вітання для Євгенії. Навіть повідомили їй особисто, що готові передати приз  складане крісло-шезлонг Ranger FC 750-052 Blue. Воно вже чекало на відправку у м. Херсон, де мешкає Євгенія.

Та все ж вирішили перевірити цю публікацію. Наші друзі, що мають досвід у подібних рекламних кампаніях, вказали на суттєві відмінності у голосуванні за публікацію №47. Найголовніша з них  це стрімке зростання вподобайок у день голосування відносно числа наших підписників та учасників групи. А також дивним було те, що друзі автора посту публікацію не передивлялися  інші фото навіть не були їм цікаві. 

Та ще цікавіше стало після того, як ми оголосили недійсність оголошення переможця 28-го червня. Більшість з “негативних коментаторів” виявилися просто людьми, що мають особливі знання й навички щодо того, як перемагати у таких конкурсах. Цим людям насправді, не обов’язково занадто любити природу, займатися риболовлею чи ходити у туристичні походи, все фільмувати і радувати інших на фейсбуці своїми враженнями. Вони підписані на неймовірну кількість сторінок різних брендів і лише відстежують  куди вчасно подавати заявку. 

У нас не має мети перевиховувати цих представників онлайн-маркетингу.

На початку конкурсу ми мали такі цілі й вважаємо, що ми їх досягли:

1. дати можливість істинним фанатам відпочинку поділитися своїм захопленням на дружню аудиторію таких самих людей
2. саме шанувальникам туризму, рибалкам та мандрівникам дати шанс отримати призи від бренду Ranger 
3. популяризація здорового способу життя, дбайливого відношення до природи, у першу чергу – української. 
4. конкурс починався в дуже несприятливий час як для людей, що прагнуть бути на природі. Це було після введення карантину. А що значить для туристів, рибалок та дачників  бути обмеженими у спілкуванні з природою?! Тому цей конкурс допомогав згадувати найчудовіші моменти туристичних поїздок та активного відпочинку.
5. започаткувати добру традицію  проведення конкурсів подібної тематики для тих, хто має такі хобі. 

А ВИ ЗВЕРНУЛИ УВАГУ НА ТЕ, щоб відмітити усіх учасників конкурсних публікацій – а їх у нас на цьому конкурсі 70, ми підготували сюрприз, яким ви можете скористатися з 28.06.20 по 15.07.20. Умови читайте на нашій сторінці за посиланням 

Перерахувавши ще раз голоси за публікації ми побачили таку картину:

По кількості лайків слідує публікація № 16 – 188 лайків. Це дійсно успішний показник! Але автор цієї публікації – Олег Безгінов вже отримав подарунок минулого місяця. Було б не дуже коректно, аби наступного місяця був оголошений один і той самий переможець…?

І, якщо поглянути на таблицю результатів ще раз, ми бачимо ще досить цікаву публікацію про рибалку – № 47 з результатом – 81 лайк. Усі інші публікації – мають менший рейтинг. Ми вважаємо, що у цій ситуації автор – цієї публікації – Людмила Ковтонюк, достойна отримати приз – рокзладне крісло. Зайдіть в акаунт на фейсбуці Людмили Ковтонюк і ви зрозумієте, що голоси, які були віддані за її публікацію, дійсно правдиві.

Вітаємо з перемогою порядну людину, яка разом зі своїм чоловіком і поза конкурсами чесно зостається активною туристкою, рибалкою, щирою шанувальницею природи. Саме такі публікації є прикладом того, що у  будь-якому віці можна отримувати задоволення від активного способу життя. Не лише велика кількість вподобайок, а й атмосфера на цих фото – нагадування про те, що ми повинні перебувати у злагоді, гармонії з природнім середовищем. 

Сподіваємося, що вимушений перегляд результатів по фото та відео-конкурсу та таке логічне рішення по переможцю задовольнить нашу шановну аудиторію.