Ми дуже тішимося тим, що наші учасники подають дуже різноманітні свідоцтва того, як та де треба проводити час на відпочинку. Аналізуючи ваші фото та відео, ми дійшли висновку, що в Україні та в інших країнах, де бувають чи живуть наші учасники, у пошані істинні цінності. В першу чергу, це первозданність й чистота природи. Туристи та рибалки однаково із захопленням милуються красою канадського лісу і українських річок та озер. Історичні будівлі й мальовничі куточки у різних країнах світу привертають увагу завзятих туристів. Як бачите, скільки б не було у людей технологічних досягнень, але завжди вони повертаються до природи.  Для того, щоб не лише насолодитися її красою і довершеністю форм флори і фауни, а й поповнити запас енергії та сил.

😉🦈 Ви ще встигнете долучитися до нашого конкурсу та надіслати свої фотозвіти про чудовий відпочинок у гармонії з природою. Бренд RANGER, що пропонує великий асортимент товарів для туризму та риболовлі, пропагує високу культуру відпочинку на природі. Насолоджуйтеся українськими чи будь-якими іншими краєвидами у різних частинах світу. Оберігайте те, що з любов’ю дарує нам наша планета.

Правила конкурсу змінилися: прийом фото та відео без обмеженнь до кінця дії конкурсу! Ви можете передавати нам, скільки хочете фото-альбомів чи відео до 27 червня. Головне, щоб ми встигли їх опублікувати, а ви не втратили шанс набрати добру кількість лайків!

Підведемо проміжний підсумок за три місяці після того,  як ми почали конкурс. Майже чотири десятки підписників вже стали учасниками нашого візульного марафону та надіслали свої дивовижні селфі  з відпочинку й подорожей. І вже кілька щасливчиків отримали від нас призи за кожен місяць.

Переможці травня – Олег Безгінов

та Наталя Мотузенко 

Переможець квітня – Вадим

Переможець березня – Евгенія Басова

Цього місяця 28 червня сама популярна публікація  конкурсу буде відмічена  особливим призом – розкладним кріслом моделі Ranger FC 750-052. Наша компанія виробляє це комфортне крісло у 3-х варіаціях відтінків. Окремі елементи сидіння виготовлені у сіро-чорному поєднанні. Але основний колір сидіння пропонується у червоному, синьому та зеленому кольорах.

Розкладне крісло Ranger FC 750-052 червоне

 

Розкладне крісло Ranger FC 750-052 green

Розкладне крісло Ranger FC 750-052 blu

Можливо, ви хочете знати, якого відтінку отримає переможець 28 червня 2020-го року? Відповідаємо, те крісло, яке буде у цей час на складі. Бо ми вибрали це розкладне й комфортне крісло, як одне із самих топових товарів серед усього асортименту. І тому, ці шезлонги прибувають на склад і зразу ж відправляються нашим покупцям оптовим та роздрібним. Попит на це зразок туристичних меблів підвищує також пожвавлення сезону відпочинку та більш активне перебування на рибалці, на дачах та біля моря. Тож ми вирішили, що хай і для нас це буде секретом, якого саме кольору буде на складі крісло моделі Ranger FC 750-052 у той час, коли буде вибрано і оголошено переможну підбірку фото чи відео.

Також приєднуйтеся до нашої групи на фейсбуці, де ви можете ділитися своїми враженнями та порадами про секрети вдалої рибалки, відпочинок на дачі чи у туристичних походах і поїздках